Koná tak, aby tu bolo navždy Slovensko a nie kolónia ruských vrahov.
Koná tak, aby tu bolo navždy Slovensko a nie kolónia ruských vrahov.
Klameš troll. Havel nezavrel Dubnicu, ak podsúvaš. Naď nepredstavil starý švédsky transportér.
Aspoň neobhajujem agresorov a vrahov ako ty. Hnus
V kyjeve? Akých cieľov konkrétne? Vojenských či civilných? Splietaš tam oba.
Obhajuješ vrahov, trollík.
Zase máš výpadok súdruh? Čo s tým má Ukrajina?
Klameš troll. Ostreľovanie spustili ruské jednotky, ktoré tam v roku 2014 prišli.
Aký je význam ostrelovania Kyjeva raketami? Okrem terorizovania civilného obyvateľstva žiadny.
Hnus.
Všetko je otázkou toho kde sa nachádzaš. Je mi jasné, že obmedzenia niektorých jedincov nie sú schopné spracovať realitu posunu časových pásiem...
Už aj putinovce pochopili že Moskvu nepotopil fajčiaci námorník?
Stále máš problém s chápaním reality?
Presne takéto typy, ako ty podporujú ruské besnenie...len agresia a nadávky
Kto napadol ukrajinu a začal nezmyselnú vojnu?
Kto dnes povedal, že sa anektovaných území nevzdá?
Kto denne ničí ukrajinskú civilnú infraštruktúru desiatkami rakiet?
Napísal človek ktorý je neschopný vyjadriť sa bez nadávky....
Napísali to hlavné spravy, nie noviny.
Opakuješ vyvrátené klamstvá
Takže tu máme zase nový dôvod napadnutia Ukrajiny. Po denacifikácii, demilitarizácii, boji proti satanovi a neviem čomu ešte sú to najnovšie ruské obavy....
Kde konkrétne sa pred rok 2021 písalo, že na Ukrajine vládnu fašisti a neonacisti?
Pointa je v tom, že VILova inteligencia dovoľuje merať čas v jednotkách dĺžky
Ruskí teroristi zase išli po krku civilistom.
Odporúčame