Neklam. https://datacube.statistics.sk/
Lenže naši politici nezabíjajú v mene boja proti satanistickému západu.
Prečo Putin nešiel po moste na Lade?
Je to pohrobok komunizmu. Večný obhajca totality
Mne sa páči ako ráno ruskí trollovia vyhlasovali že výbuch na letisku je hoax. A teraz rovnakí trollovia z iných účtov strašia jadrovými výbuchmi
Klameš trollík
Jedovatá je akurát tak úbohá ruská propaganda
:D úbohý ruský troll
Jadrový protiúder na ciele NATO:D
Ty vôbec netušíš ako čo píšeš trollík.
Takže za ten výbuch už nemôžu Ukrajinci?
Nože nám povedz z akého účtu si teolloval v čase výbuchu? Tento si mal ešte zablokovaný...
Skúste trollíci trošku rozmýšľať....
Bodaj by mali.
Nechápem prečo Putin prišiel na opravený most až teraz. Čo nevie že podľa zaručených informácií miestnych ruských trollov bol most plne funkčný ešte v deň útoku?
Ako si dovolil tvrdiť že boli zasiahnuté iba vojenské ciele, keď miestni ruskí trollovia od rána tvrdia že ide o terorizmus?
Klameš troll. Rusi ničia civilné objekty od začiatku vojny.
Takže ničenie civilnej infraštruktúrury na Ukrajine nie je terorizmom?
Vládne strany boli zvolené v riadnych demokratických voľbách. Kde konkrétne je problém? Mala sa stavať proti väčšine Slovákov, aby vyhovela menšine?
A na to si ako došiel?
Často máš problémy s chápaním jednoduchých vecí?
Odporúčame