Od ruských vrahov a zlodejov sa dá čakať iba kradnutie a zabíjanie.
Od ruských vrahov a zlodejov sa dá čakať iba kradnutie a zabíjanie.
Dobrá správa. Rusák bude musieť predať ropu niekde inde. Teda bude musieť podliezť cenou "inde" už zabehnutých dodávateľov. Ak ich vytlačí, oni budú hľadať iný trh...
Samozrejme že útoky na múzeá sú úmyselné. Je to banda primitívov čo už útočila na škôlky, školy a nemocnice....
https://edition.cnn.com/2022/09/26/europe/ye…
Kludne Ďalej popieraj realitu
Klameš.
Wangerovci to sami priznávajú
Klamš troll. Občianska vojna sa začala preto, že tam rusi poslali vagnerovcov a dodali im ťažké zbrane.
Len hlupák môže tvrdiť, že ruské útoky na civilnú infraštruktúru sú nevyhnutné a zároveň, že západ vedie deštruktívnu politiku.
Ten človek je úplne mimo realitu.
Napísal troll denne obhajujúci ruských vrahov na Ukrajine
Hrdinská ruská armáda donútila Ukrajinu k ustupu. Síce ustupujú iba civilisti ale to ruským vrahom nevadí. Oni bojujú výhradne proti civilistom.
Kde sú trollovia čo bedákali nad Jankovskou a zbytkom smerokriminálnikov?
lebo za totality sa nepilo a pred šenkami nemlátilo.
Spamätaj sa súdruh
O: To bude drahé
S: No a čo. Oni na to budú hľadať peniaze.
Často sa ti stáva že sa snažíš vydávať na diskusiách za niekoho iného?
Fúha, už som niekoho šéf? Dnes ti ide kotlebka....
Ak sa jedná o peniaze na útok na susedný štát, tak to podporuješ. Si zvrátený ruský troll
Ruský troll a civilné obete ťa nezaujímajú? Hanbi sa.
Trollovia čo pred 3/4 rokom tvrdili že Rusi bombardujú výlučne vojenské objekty sa tu dnes tešia z ničenia tých civilných. Hnus
Tento článok by mohli pochopiť aj ruskí trollovia velebiaci vraždenie na Ukrajine.
Putin úplne stratil kontakt a realitou. To čo tam tára je hanba nie len pre neho ale aj pre jeho prisluhovačov, že to ešte aj zverejnili.
Odporúčame