Áno od 2014 Wagnerovci na Donbase útočili na civilistov. Spolu s rusmi vyzbrojenými separatistami.
Áno od 2014 Wagnerovci na Donbase útočili na civilistov. Spolu s rusmi vyzbrojenými separatistami.
Tisíce fotiek zničených činžiakov, domov, nemocníc, škôl a iných civilných budov. Ale hlúpa ruská propaganda bude tvrdiť že útočia iba na vojenske ciele.
Na ktorom úseku ruských hraníc sa konkrétne nachádzajú americkí vojaci?
Rusáci porušujú nórske zákony,nóri ich zatknú a veľvyslanectvo sa sťažuje že ich zatkli za porušovanie zákonov. A ruská propaganda pre slaboduchych sa zase vytesuje
Ktože je nástupníckym štátom ZSSR?
Spamätaj sa troll
Ďalšia hlúposť ruskej propagandy.
Rusi sa v minulosti estoncom viac krát vyhrážali. Nečudo že hrozbu oslobodenia ruskom berú vážne.
Ako vždy. Ruská propaganda pre menej bystrých. Západ donútil Rusko vyzabijat Ukrajincov hladom. Západ donútil Rusko zaútočiť a vraždiť Ukrajincov aj teraz. Rusko je nevinne a len sa bráni
Armáda by mala bojovať proti armáde. Ale ruská armáda pochopila že jej jediná šanca je vraždenie civilistov. Na nič iné nemajú
A ešte jedna poznámka. Len tupelo môže tvrdiť že Rusko nie je zodpovedné za ukrajinský hladomor.
Vadí to minimálne tým na ktorých ruskí vrahovia hádžu bomby hlava nehlava
No vidíš že si na to došiel aj sám trollík. Na ukrajinu padajú bomby.
Mimochodom kto konkrétne na slovensku nemá plyn a elektrinu?
Rusáci si konečne uvedomia ako veľmi sú závislí na západných satanských technológiách.
Áno môžu nakradnuť čo sa bude dať, ale tým momentálne končia. Ich jediná nádej je presun svojej závislosti smerom na Čínu.
Nie som, ale teba aj tak nepresvedčím...takže to je jedno
Rusáci vraždia civilistov v susednom štáte a miestna ruská úderka nadšene oslavuje toto vraždenie.Huns
Chýba ti údaj o sedanoch a kombikoch trollík.
Odporúčame