no o koľko?
Ďalší inteligent čo tvrdí že za vraždenie na Ukrajine Rusi nenesú zodpovednosť ale že ich niekto donútil vraždiť...
Samozrejme že celé mesto bude zamínované. Preto odtiaľ vypratali civilistov...
Rusi sa onedlho hrdinský popracú až za svoje hranice
Zase popieraš realitu? :D
Ako môže byť pri brzdení ohromná spotreba energie?
Vševedko sa zase raz vyjadril.
Keďže európske štáty väčšinou bojovali medzi sebou, tak Európa pozná približne toľko porazok ako víťazstiev.
Najlepší príspevok za dnes
Kotlebkám a podobným sa to určite páči
:D Koľko dezolátov sa tu ukázalo na podporu dezodraka
...to chce asi veľa peňazí, taká aktivita, však
Mimochodom je od teba milé že sa ti do mena zmestila aj výška IQ
Obhajovanie týchto zločinov je trestným činom
Neboj Rusi sa víťazne preskupujú a víťazne utekajú.
To že si mimo si naposledy dokázal pri článku o vojnových hrách ;)
Poďakuj sa genialnemu stratégovi Putinovi. Bez jeho geniálneho plánu by tých lietadiel nebola ani polovica.
Ty si sa dnes rozohnil vševedko. Musí to byť ozaj zlé, keď tak makáš. :D
Nečítaš trollie príspevky? Rusi víťazne utekajú
Ruskí trollovia aj útek považujú za víťazstvo.
To je dobre. Dúfam že rusáci sa dovíťazia späť do Ruska.
Rusi utekajú podľa Putinovho plánu
Som zvedavý, či aj teraz bude ruská úderka obhajovať AI.
Článok je o tom že Hlas tvrdí že svedkovia majú milióny v Číne. Ty to obhajuješ nezmyselnými tvrdeniami, ale ja som iidiot...
nahlásiť
Odporúčame