Rusáci vraždia civilistov v susednom štáte a miestna ruská úderka nadšene oslavuje toto vraždenie.Huns
Rusáci vraždia civilistov v susednom štáte a miestna ruská úderka nadšene oslavuje toto vraždenie.Huns
Chýba ti údaj o sedanoch a kombikoch trollík.
Rusáci sa už otvorene hlásia k terorizovaniu civilného obyvateľstva.
Ďalšia rana pre miestnu slaboduchú úderku podporovateľov ruskej agresie.
Len absolútny dezolát sa môže tešiť zo smrti civilistov. Hanbi sa troll
ako len povieš... to že klameš sa dá veľmi ľahko dokázať ;)
Klameš troll. 52 Karoqov je ihneď k odberu
Ďalší deň boja ruskej vraždiacej armády proti ukrajinským civilom a civilnej infraštruktúre
Zase nerozumieš tomu čo čítaš?
tupelo, bombardovani pôrodnice tlieskaš.
Len absolútne zvery môžu zbombardovať pôrodnicu
Kto vydal príkaz na ničenie civilnej infraštruktúrury, ten by mal skončiť pred súdom.
Rusi sú vojnoví zločinci.
Niekoľko miliónov, keďže rusi ich už skoro rok bezohľadne vražia
Osem rokov bol Donbas problémom po tom čo tam Rusi nasunuli vagnerovcov a ďalších svojich vrahov.
Ty ruský troll. Nie je to zelesky, kto napadol susednú krajinu a vraždí civilistov.
Rusák nečakal, takú masívnu podporu Ukrajiny...prerátal sa
Ty vôbec nerozumieš tomu čo čítaš...nájdi s niekoho, nech ti vysvetlí čo je hore napísané
Len pre absolútneho dezoláta môže byť podpora rasovej rovnoprávnosti a rôznorodosti zvrátenou hodnotou
Zmena vlády nie je cieľom špeciálnej operácie. Takže Ukrajinská vláda nie je nacistická? To je dosť rana pre miestnych kremlobotov....
Lenže to bola čistá korupcia, nie špinavá...
Odporúčame