Kde konkrétne v čiernom mori uložili Ukrajinci míny?
Kde konkrétne v čiernom mori uložili Ukrajinci míny?
Taktické dôvody :D
Od 2015 už nič? :D
Putin nedá nejaké obrázky, ako ho oslavujú na "oslobodených" územiach?
:D Samé lepšie.
A potom bude niekto tvrdiť že Putin je normálny....
Tak prečo podporuješ agresora?
Rusko je jediný štát ktorý sa vyhráža použitím jadrových zbraní a rozpútaním 3. Sv. Vojny.
A to opakovane
A j som si myslel že to Rusi útočia na Ukrajinu.
Či ty náhodou nebudeš nejaký pomýlený.
Asi bude na teba príliš veľa pochopiť, že Ukrajinci ani z ďaleka nie sú v rovnakej situácii ako boli Rusi. Ale skús...
Kto má na ktorej strane rieky zásobovacie trasy a kto sa teraz na ktorej strane nachádza?
Áno. Mašinéria ide ďalej...ďalej smerom k ruským hraniciam.
Samozrejme. A preto Rusi z pod priehrady odišli a Ukrajinci tam prišli. Asi chcú vytopit sami seba. Však.
Dôkazov je plný internet. Desiatky videí z rôznych miest, ako Ukrajinci vítajú ukrajinskú armádu.
Spamatejte sa muzici. Polka z vás tvrdí že včera sa šírili ruským webom videá z priehrady zachytávajúce explóziu a druhá polovica tvrdí že priehrada je v poriadku.
Priehrada poškodená, jadrové zariadenia poškodené. Rus zničí všetko ku čomu sa dostane
Aspoň už vieme prečo sa snažili Rusi odpratať čo najviac civilistov. Chcú to celé zatopiť
https://www.denik.cz/staty-mimo-eu/rusko-det…
Keď sa pomýliš, aj pravdu povieš
Správne! Treba vyzvať okupantov nech sa pracú kade ľahšie
Odporúčame