Rusák sa snaží vyhrať terorizovaním civilného obyvateľstva.
Nebolo by to prvý krát, čo by išli za svojim cieľom bez ohľadu na počet mŕtvych civilistov?
Rusák sa snaží vyhrať terorizovaním civilného obyvateľstva.
Nebolo by to prvý krát, čo by išli za svojim cieľom bez ohľadu na počet mŕtvych civilistov?
tak neviem kam si sa až dočítal, ale ďaleko asi nie.
Hneď druhá veta: Za zostrelenie letu MH17 dostali dvaja Rusi a Ukrajinec doživotie
Veľa psychického zdravia pri sledovaní ďalších odsúdených ruských vojnových zločincov ;)
Pripravte sa kremoloboti, odsúdených ruských vojnových zločincov bude pribúdať
Máš pravdu. Na Ukrajine neboli v parlamente fašisti....
A čo pochody v uniformách hlinkovej gardy? A teraz tí ludia sedia u nás v parlamente. Aj nás má Rusko právo napadnuť?
Ešte že si nám to vysvetlil. Chvíľu som si myslel že na Ukrajinu zaútočilo Rusko
Jednoznačne za to môže ruské besnenie na ukrajine a pálenie rakiet hlava nehlava, Rusi sa môžu aj rozkrájať. Vrahovia.
Ruskí trollovia sa predháňajú kto vymyslí väčšiu hlúposť.
Ty ruský troll. Baví ťa podporovať vrahov?
Rusáci bojujú za peniaze. Ukrajinci chránia svoju vlasť. A miestni dezolati o 106 fandia ruským vrahom...
Konečne t to došlo? Áno predali sme ich ukrajine.
Ako vždy. Jediné čo ruská armáda zvláda, je zabíjanie civilistov a ničenie civilnej infraštruktúry.
A kto s tým nesúhlasil, skončil v base, alebo pod zemou. Veľmi kludné obdobie
Klameš ruský 63 príspevkový troll
Ale dôkaz k tomu nemáš, však.
Klameš troll
Veď Zuzany zničili hneď po prechode hranice. Teda ruskí trollovia tak tvrdili....
Zase idú ničiť civilnú infraštruktúru?
Odporúčame