Neboj sa mužík, ide o preskupenie. Rusi neustupujú.
Neboj sa mužík, ide o preskupenie. Rusi neustupujú.
Pán troll si nevšimol, kto zaútočil na svojho suseda?
Poslal prijalo najviac ukrajinských utečencov a je tretím najväčším dodávateľom zbraní Ukrajine. Ako tieto fakty zapadajú do teórie že Poľsko chce ovládnuť časť Ukrajiny?
Zamysli sa prečo by niekto take niečo organizoval z územia bez pevnej siete, keď to môže spraviť napríklad z Kyjeva?
Áno nerozumieš tomu
Nie, Rusi mestrielaju na seba ale na podpornú infraštruktúru elektrárne ktorá ju spája s Ukrajinou.
Takže rozhodnutia ústavného súdu sú nezákonné podľa teba?
Je presne definované aký spôsobom môže byť skrátené volebné obdobie. Čo je na tom nedemokratické?
Takže netvrdí že je to nedemokratické?
Kto a kde konkrétne tvrdí že " je nedemokratické a nespravidlivé skrátiť funkčné obdobie"?
Alebo by sa ruskí okupanti mohli vrátiť do Ruska a prestať ničiť susedný štát. Je to také jednoduché
Ona Ukrajina nie je nezávislým štátom? Nemajú Ukrajinci právo voľby? Na základe čoho?
Ako môže byť anexia krym následkom udalostí v roku 2014, keď na krym Rusi zaútočili na krym už 23. Februára 2014? Ako môže byť oranžová revolúcia nasledkom udalosti v roku 2014 ak sa udiala skôr?
Jedine s čím by sa dalo súhlasiť je že súčasná vojna je následkom udalostí z 2014. To je presne rok, kedy Rusi anektovali krym a nasunuli svoje ozbrojené jednotky vrátane ťažkej vojenskej techniky na celý východ Ukrajiny
Si jednoducho úplne pomýlený
To by bolo aby ruský troll denne neobvinil z ruskej agresie vládu sk a usa
Vodca... to hovorí za všetko
Pretože Starlink využívajú v oblastiach kde sa bojuje. Kyjev na niečo také napríklad odkázaný nie je.
Prečo by niekto organizoval trollovianie cez starlink na nejakom bezvýznamnom denníku?
Trpíš stihomamom? To čo píšeš nedáva zmysel.
Ty si fakt mysliteľ všetko riadi 92 ročný Soros.
Fakt veríš tomu, že niekto z Ukrajiny cez skylink chodí na debatu pravdy a dokonca, že je to organizované?
Ty nie si schopný udržať myšlienku.
Zbrane dodáva Ukrajine oveľa viac štátov. A hlasovania sa nezúčastnila kopa štátov, ktoré zbrane nedodávajú. Vybral si 4 štáty a tváriš sa že si našiel sprisahanie....
Opýtaj sa vagnerovcov ku čomu všetkému sa priznali
Odporúčame