Ako môžem zarábať hrivny, keď Ukrajinci torllujú cez starlink, ktorý podľa teba nefunguje.
Zase ste si vymenili stoličky? Odovzdávajte si trochu informácie medzi sebou...
Ako môžem zarábať hrivny, keď Ukrajinci torllujú cez starlink, ktorý podľa teba nefunguje.
Zase ste si vymenili stoličky? Odovzdávajte si trochu informácie medzi sebou...
To tebe podobní tvrdili aj keď začiatkom februára Pravda uverejňovala informácie o plánovanom útoku na Ukrajinu.
Áno. A preto už dva mesiace Rusi ustupujú.
Ani v Kyjeve sa nebojuje a Rusi predsa na neho denne pália rakety
Nabudúce sa do služby lepšie priprav.
Rusi v dome odborov neboli ozbrojení?
Ty si tým bol včera posadnutý...
Či dnes pod týmto menom vystupuje iný brigádnik a nepozrel si čo sa z toho účtu písalo? Tak prepáč...pozdrav kolegov
Čo im iné ostáva ak Rusi útočia na civilov stovky kilometrov za frontom?
Starlink už ide? Či?
Hoax. Rusko žiadne straty nemá a preto mobilizovalo 300 000 ľudí.
Neboj sa mužík, ide o preskupenie. Rusi neustupujú.
Pán troll si nevšimol, kto zaútočil na svojho suseda?
Poslal prijalo najviac ukrajinských utečencov a je tretím najväčším dodávateľom zbraní Ukrajine. Ako tieto fakty zapadajú do teórie že Poľsko chce ovládnuť časť Ukrajiny?
Zamysli sa prečo by niekto take niečo organizoval z územia bez pevnej siete, keď to môže spraviť napríklad z Kyjeva?
Áno nerozumieš tomu
Nie, Rusi mestrielaju na seba ale na podpornú infraštruktúru elektrárne ktorá ju spája s Ukrajinou.
Takže rozhodnutia ústavného súdu sú nezákonné podľa teba?
Je presne definované aký spôsobom môže byť skrátené volebné obdobie. Čo je na tom nedemokratické?
Takže netvrdí že je to nedemokratické?
Odporúčame