Jediný dôvod prečo by Rusko prijalo prímerie je konoslidacia zdrojov. Ide im len o to, aby sa mohli pozviechať a zintenzívniť útoky.
Jediný dôvod prečo by Rusko prijalo prímerie je konoslidacia zdrojov. Ide im len o to, aby sa mohli pozviechať a zintenzívniť útoky.
Ruska armáda už dávno prestala bojovať proti ukrajinskej armáde. Už len zabíjajú civilistov a ničia civilnú infraštruktúru. Teroristi.
Presne tak. komač sa ti vrátil v hodinovom prejave...hnus
Samozrejme. Vraždenie v takomto rozsahu museli plánovať dlho...
klameš troll a šíriš klamstvá ruskej propagandy
Ruskí vojaci denne popravia desiatky ukrajinských civilistov svojimi raketami.
Trollovia zase nechápu význam verejnoprávnej televízie. :D
Akurát tak závery svojho vyšetrenia :-*
Ty si pekne zmätený troll. Ale čo čakať od kotlebky.
Objavenie pasov na mieste výbuchu je ruská špecialita.
Miestni ruskí trollovia sa zase zhodli, že obrana voči agresorovi je predlžovaním vojny.... ako vždy, logika nikde, hlavne že odporujú ruských vrahov..
Operácia ide podľa plánu...Rusi sa boja že by mohli stratiť Krym :D
Netahaj sem oslovenia bežne používane v kruhu vašej rodiny...
Neviem ako to spracuje miestna kremlobotská úderka. Veď podľa nich jediný kto za vojnu môže (a teda ju môže aj ukončiť) je USA...
Ďalší čo nie je schopný skúsiť rozumne obhájiť svoju podporu ruským vrahom...
Celkom presne trafený si akurát tak ty...
Jáj to je trápna obhajoba ruského vraždenia civilov.
Ale pre teba a podobných to úplne postačuje....smutné
Rusák sa snaží vyhrať terorizovaním civilného obyvateľstva.
Nebolo by to prvý krát, čo by išli za svojim cieľom bez ohľadu na počet mŕtvych civilistov?
tak neviem kam si sa až dočítal, ale ďaleko asi nie.
Hneď druhá veta: Za zostrelenie letu MH17 dostali dvaja Rusi a Ukrajinec doživotie
Odporúčame