Tieto poľské noviny sú výkladnou skriňou ruskej propagandy. Niečo ako zem a vek, pripadne infovojna, hlavne spravy.... akurát že po poľsky. Gratulujem k výberu nezávislého zdroja :D
Tieto poľské noviny sú výkladnou skriňou ruskej propagandy. Niečo ako zem a vek, pripadne infovojna, hlavne spravy.... akurát že po poľsky. Gratulujem k výberu nezávislého zdroja :D
Rusáci pokutú wikipédiu za uverejnenie pravdy. To nevymyslíš to je putinstan
A ja som si myslel že za obeťami je hlavne útok rusov na susednú krajinu.
Logika kremlobota nepustí
Hneď vedľa Putina.
Ďalšia trápna lož zo strany Putina.
Podľa neho drony ohrozili civilné lode a preto sa on vyhráža zničením civilných lodí.
...v logike kremlobota má pravdu. Ak zničia civilnú loď rusi, nemôže ju už zničiť nikto iný. Loď je ochránená.
Ďalšie terorizovanie civilného obyvateľstva zo strany ruských vrahov
Jednoduchšieho hľadaj v zrkadle.
Rusi nemajú poňatia odkiaľ tie drony vyplávali. Že by išli z civilného prístavu je mizivá pravdepodobnosť.
Pretože to tvrdí charta OSN.
Ide o vojnový zločin. Ale to kremloboti nerozlyšujú....
Okrem dronov tam západ poslal absolútne minimum moderných zbraní. Takmer všetky dodávky sú zastarané zbrane, poväčšine vyrobené priamo rusmi.
To tvrdíš ty. Ja tvrdím že Rusi nemajú najmenší dôkaz k tomu čo tvrdia. Inak by sa ním pravdepodobne pochválili.
Zase ich Ukrajina ponizila útokom na ich vojenské lode tak sa chcú pomstiť na civilistoch.
Rovnako ako po útoku na most na krym. Jedine čo vedia je terorizovať civilné obyvateľstvo. Na boj proti ukrajinskej armáde nemajú.
Klameš len sa tak práši. A keď ťa niekto nachyta si agresívny.
V žiadnej dohode sa nepíše že vývoz je podmienený tým, že sa Ukrajinci prestanú brániť.
Si klamár
Tak či tak
V článku ktorý si poslal je vyjadrená značná miera neistoty. Palpove tvrdenie na druhej strane je písané ako keby išlo o fakty
To je tak, keď nerozumieš tomu čo čítaš.
Skús si to prečítať nahlas "Toto tvrdenie však nepodporilo žiadnymi faktami "
Žiadnu dohodu, ktorá by im zakazovala útočiť na vojenské ciele nepodpísali. Klameš.
Hlavne že to vedia sudcovia a odsúdení kriminálnici z LSNS a Republiky.
Ukrajinci podpísali nejakú dohodu že nebudú útočiť na ruské vojenské ciele?
Mazurek, kotleba...napríklad
Ale v tom článku sa píše niečo iné, ako píšeš ty...
Odporúčame