Nejaký dôkaz by k tomu nebol?
Nejaký dôkaz by k tomu nebol?
Ako vždy. Jediný kto má správne informácie sú dezoláti... tak to bolo aj pri korone, tak je to aj teraz. Mantra sa nezmenila.
Keď povedal rus že drony boli odpálené z civilných plavidiel tak je to pravda
Aj keby to mal doložiť 10 rokov starou fotkou zo somálska
To je zaujímavé
USA a UK sú teroristi a na Ukrajine vraždia Rusi.
Či náhodou nebudeš trochu pomýlený
Zabudli povedať, že v dronoch boli ukrajinské pásy a mapy s presnou polohou štartu a razitkom civilnej lode odkiaľ štartovali.
A ešte by to mohli doložiť napríklad 10 rokov starými fotkami zo somálska.
Určite, Smer to vyhral na celej čiare :D
Organizácia hladomorov na Ukrajine je ruská tradícia.
Koľko vojakov USA bojuje na ukrajine proti rusom?
Klameš len sa tak práši. Kto konkrétne vojensky blokuje akýkoľvek vývoz z Ruska?
Ako vždy. Rusi nezvládajú boj proti armáde, tak bojujú proti civilistom.
Takže ukrajinci zaútočili iba na vojenské ciele (podľa tvrdenia rusov) ale aj tak išlo o teroristický čin.
Rusi všetky drony úspešne zostrelili, ale aj tak im horí loď.
Takto si dokáže protirečiť iba ruská propaganda....
Nie nemajú
To ako ťa rusi volajú je tvoj problém...
...napísal človek obdivujúci režim, kde za vyjadrenie názoru na ruskú agresiu dostaneš basu, alebo povolávací rozkaz.
neschopnost pochopit realitu? mozno sa radsej venuj dalej tym kozam, ktore majú vaši spojenci tak radi . Od teba nejde ziadny rozumny argument, vzdy len kraviny typu venuj sa kozám a pod. Privyrabas si trollovanim, alebo si skutocne taky obmedzeny?
Kozia populácia si po tejto správe určite trochu vydýchla.
Ukrajinci tiez dronmi vraždia ruské civilné obyvateľstvo?
Či si iba kremlobot obhajujúcich ruskú agresiu?
Rusko - krajina kde zajtra znamená pred 10 rokmi
To znamená že ruská propaganda na teba krásne účinkuje
Odporúčame