Skús napísať. Kto v tomto prípade útočí a kto sa bráni.
A pod to napíš, koho podporuje NATO z tých dvoch strán
Skús napísať. Kto v tomto prípade útočí a kto sa bráni.
A pod to napíš, koho podporuje NATO z tých dvoch strán
Ďalší čo ignoruje realitu...
...len aby to nebolo ako s tvrdením o tom že nenapadnú ukrajinu a že nebudú mobilizovať
Trafené husi už gágajú
Rovnaké účty sa tu prejavujú nenávisťou ku gejom, podporou ruského besnenia na ukrajine a odporom k očkovaniu. To vypovedá hodne hodne o inteligencii ľudí, za týmito účtami schovávajúcimi sa.
Problém debaty je že každý z týchto trollov má 5-10 účtov, ktoré točia stále dookola, podľa toho na ktorý sa im práve uvoľnil ban.
On niekto zabil nejakých bielych heterosexuálnych mužov, kvôli tomu, že sú bielymi heterosexuálnymi mužmi?
Smerohlas od začiatku vedel, že tá otázka je protiústavná. je to iba divadlo pre sloboduchých.
Smerohlas mal pomerne dlho ústavnú väčšinu, mohol ústavu zmeniť. neurobil to, lebo mu to vtedy vyhovovalo.
Akože bez vedomia ukrajincov?
O akých žoldnieroch konkrétne píšeš?
Kde majú ukrajinskí žoldnieri domov?
Takže deep state ovláda aj putina. Kto by to bol povedal.
Vojnu vedie Rusko, mužík
Ukrajina sa bráni
Lada do každej rodiny
Po topení detí tu máme vymazanie celých miest.
A ruskí trollovia naďalej nadšene tlieskajú
Aký hejt? Argmetovať proti čomu? Veď všetko čo si napísal sú klamstvá.
Rusko útočí na Ukrajinu. Na ruskom území nie je ani jeden vojak ukrajiny tobôž nie USA.
Putin s Lavrovom priznali že za útokom na Ukrajinu nie je boj proti nacizmu, ale snaha potrestať NATO.
Áno. Všetci čo dopovali
Skôr špinavá hra so zdravím športovcov.
Takže vojnu vedie USA proti a nie Rusko proti Ukrajine.
Na Ukrajine vedú vojnu iba fašisti a nacisti.
Tvoj príspevok je nádherným príkladom toho, prečo sa s rusmi nedá rokovať.
Odporúčame