udajne stále klameš
Skôr by som povedal že Putin je zastrašený. Prípadne zas....až za ušami.
Tu sú reinkarnácia ktorého ruského trolla?
Či hanbíš sa za svoj pôvodný účet?
Hanbi sa za svoju podporu agresora.
A kde sa píše o pitnej vode?
Rusák nemá na ukrajinskom území čo hľadať.
Pitnú vodu nikto na kryme nikdy neodstavil.
Civilné obyvateľstvo ostreľujú Rusi, už 240 dni. Klames prakticky v každej vete
To že nechápeš písanej reči nie je môj problém:-*
Takže porušovanie ženevských konvencií je pre rusofilov zrazu prejav humanizmu. Gratulujem.
Ukrajinci tiež v tej dobe bombardovali ruské územie a ničili nejakú infraštruktúru?
Dáva to logiku. V čase keď Rusi hromadne opúšťajú cherson, Ukrajinci vyhodia do vzduchu priehradu. Ale ruskí dezolat uverí čomukoľvek.
Ďalšie klamstvo. Väčšinový pohľad... to určite
rusi tomu hovorili preskupovanie. Ale nakoniec to aj oni priznali. Hold, popierači reality majú na to vlastný pohľad
Terorizovanie civilistov ruskými vrahmi pokračuje
Preto už dva mesiace rusáci ustupujú.
Úprimne ma prekvapuje že niekto môže napísať, že za ruským útokom na Ukrajinu je dobyvačný západ.
Rovnako ako ma prekvapuje, že niekto napíše že v roku 2014 začalo NATO otvorenú vojnu.
A rovnako ma prekvapuje, že tvrdíš že je to oficiálne zakázané povedať.
Čo vyjadrenie, to klamstvo. Gratulujem
Ty si ešte viac pomýlený ako zbytok ruských trollov. Neútočí na ukrajinu náhodou východný sused?
Ďalší troll čo chce tvrdiť že za vojnu môžu ukrajinci a nie ruskí zabijaci
Jediné čo rusom ostalo je terorizovanie civilného obyvateľstva.
Odporúčame