Takže to že rusáci strieľajú raketami na školy s tým nemá nič spoločné?
Takže to že rusáci strieľajú raketami na školy s tým nemá nič spoločné?
Boli by v škole, ak by ich nebombardovali rusáci. Ty troll
A proruské tupelá aj toto obhajujú
Klameš troll
Kto napadol tento krát rusko? Na koho území Rusko tento krát bojuje?
Vtedy aj teraz posielajú pomoc tomu, kto sa bráni proti agresii.
Takže zase klameš. Aké prekvapenie...
Ktoré noviny to písali?
Kremlobot si založil ďalší účet...
..ale miestni trollovia nám budú tvrdiť, že rusi neustupujú :D
Kremlobot aj chápe, že rakety strieľajú Rusi, ale aj tak hovorí že tým vlastne Rusi prejavujú túžbu po miery.
Ďalší dôkaz o tvojej bystrosti.
Najviac sa mi páčia kremloboti, čo v súvislosti s mostom na krym hovoria o terorizme a zároveň obhajujú 3/4 ročne ruské besnenie na Ukrajine
Sú to Rusi , kto sa už 3/4 roka vyhráža použitím jadrových zbraní
Rodičia nemôžu za nič? V prvom rade za výchovu detí zodpovedajú rodičia.
Správne. Nech si dezolati uvedomia že zákony platia aj pre nich.
Dal sa očakávať nárek dezolátov :D
Ak sa bude držať ruského vzoru, zajtra môžeme očakávať Bieloruský útok
Odporúčame