máj 2009, Fico: Dôkazy sme nedostali, ideme zatepľovať
máj 2009, Fico: Dôkazy sme nedostali, ideme zatepľovať
:D Tebe to fakt myslí
Je to problém hlavne smerákov, kotlieb a harabinovcov. Pretože ich berú jedného po druhom.
Určite Rusi kvôli pár Ukrajincom vypálila rakety na člena NATO.
Skús trochu rozmýšľať
Čo že vojenská budova je na titulnej fotke? Ruskí trollovia nám určite povedia...
Aha. Takže iba ďalšie klamstvo...
Nepochopil si vôbec ten článok
Nejde v nom o to kde Rusi nakupujú, ale o to kto im to predáva
Máš pravdu. Treba im tie ich zlodejiny nechať prejsť. Len sa potom nesťažuj, prečo máš taký malý dôchodok, prečo sú rozbité cesty, nie sú peniaze na školstvo a zdravotníctvo...
Klameš. Cenu určuje trh. Na burze sa nehľadí na pôvod.
Áno v minulosti boli ceny nižšie. V súčastnosti to však neplatí.
Rožky 3x za týždeň, autá, akýkoľvek stavebný materiál, akákoľvek elektronika, hračky, čerstvé ovocie, oblečenie.... Ten kto si pamätá, vie. Ten kto v tom čase nežil môže trieskať dve na tri ale iba zo seba spraví hlupáka.
To že Rusko používa iránske drony je fakt.
Nejak sa z toho Iránu do Ruska museli dostať.
Irán môže ľahko dokázať, že za tým stojí niekto iný bez jeho vedomia
Želám ruským vojenským pilotom čo najviac takýchto úspešných pristátí na ruskom území.
Netrep. Rusi ničia všetky západné zbrane hneď po prekročení hraníc
Mimochodom, v súčastnosti je cena nižšia ako na začiatku roka
Cena ruského plynu bola rovnaká. Takže z tohoto pohľadu je to úplne jedno
Extrémisti od Kotlebu vždy chceli svoje názory presadzovať násilím. Ty si veľmi pekný príklad
...toľko k tomu ako si Európa bez ruského plynu neporadí
Odporúčame