Ako lacný plyn ochromí európsku ekonomiku?
Ako lacný plyn ochromí európsku ekonomiku?
Ja som zomrel na prerazenú prepážku po prvom testovaní
Staré noty trollík. Cena plynu je najnižšia za tento rok ;)
Špeciálny vojenský operačný. Vieme trollík.
Hlavne že nedoleteli na Ukrajinu a nestihli povrazdit nejakých Ukrajincov.
Želám ruskej armáde čo najviac takýchto pristátí
Prihluply komentár si práve napísal ty. Su-34 pár kilometrov od bojovej zóny a prehlasuješ to za cvičný let...
Chceli zabíjať Ukrajincov, zabili Rusov. Karma je zdarma.
A čím sa predchádza ? Napadnutím susednej krajiny?
Ignoruješ fakty trollík? Vy tomu hovoríte preskupovanie
Ukrajinská armáda síce zatláča Rusov, ale je zlomená. Ty si fakt mysliteľ
Nedajú. Denne bombardujú Ukrajinu.
Tých Ukrajincov tam nahnali ruskí vrahovia.
Na podstate to nič nemení. Agresori je Rusko. Rusko začalo vojnu
Rusáci sami priznali že tam už v 2014 nasunuli vagnerovcov
Na tomto videu vidno aké škody denne páchajú Rusi na civilnej infraštruktúrure. A miestne ruské trosky im za to aplaudujú
Spamätaj sa troll
Vojnu začalo Rusko a Rusko ju môže ukončiť zo dňa na deň.
Nech sa stiahnu odkiaľ prišli a bude prímerie.
Odporúčame