Neviem o čo Putinovi ide. veď miestni trollovia jednoznačne povedali, že rakety neboli ruské ale ukrajinské!
Neviem o čo Putinovi ide. veď miestni trollovia jednoznačne povedali, že rakety neboli ruské ale ukrajinské!
Mužík, skús ísť na červené námestie a priniesť so sebou transparent s nápisom: Rusko vedie vojnu proti Ukrajine.
Takže keď nestrieľajú náhodne a len presnými strelami, všetky tie dediny, mestské štvrte, činžiaky, domy, škôlky, školy, nemocnice, obchodné domy a podobne zasiahli úmyselne.
Putin sa priznal práve k vojnovým zločinom.
Takže reakcia prišla skôr ako akcia. Ty si fakt mysliteľ
Akcia: rusáci napadli Ukrajinu
Reakcia: Fíni a Švédi vstupujú do NATO
Len úplná morálna žumpa sa môže tešiť z toho že Rusi zabíjajú Ukrajincov
:D všetko je doeditované
Samozrejme. Koľko tu máš účtov?
Nie práveže ty od začiatku iba špekuluješ a vymýšľaš si
Vývoj príspevkov ruského trolla:
Žiadna raketa tam nebola a keď bola tak nie ruská lebo Rusi strieľajú iba večer.
Už sú tu fotky, pred obchodným domom sú vojaci v plnej poľnej
Raketa tam síce bola a bola ruská a v obchodnom dome neboli vojaci v plnej poľnej, ale raketa zasiahla aj tak niečo úplne iné.
Ty si za 24 hodín schopný spraviť toľko názorových obratov, že to hádam ani nie je možné.
Ty obhajuješ ruské zabíjanie každý deň. Už je aj tu video s dopadom rakety
:D raz darmo. Rusaci majú proste technologicky navrch. Doteraz všetci márne pátrali po tých súradniciach
:D
Nadávky si nechaj pre deti k nedeľnému obedu. A kto im dodával zbrane?
Odporúčame