Nadávky si nechaj pre deti k nedeľnému obedu. A kto im dodával zbrane?
Nadávky si nechaj pre deti k nedeľnému obedu. A kto im dodával zbrane?
Rusi klamú o všetkom. Od začiatku. Žiadna denacifikácia, žiadna špeciálna operácia, žiadne zameranie na vojenské ciele. Len klamstvá a zabíjanie nevinných.
Rusi denne úmyselne zabíjajú civilistov. A miestne morálne bahno im za to tlieska.
Ďalší kúsok skladačky. Rusom išlo o vojnu od roku 2014. Keď sa Ukrajinci nenechali vyprovokovať, vymysleli si príbeh o nacistoch. Hnus.
Ako trollovia. Už veríte že obrázky horiaceho obchodného domu sú z Ukrajiny? A že za to môžu Rusi?
Nemyslím. Ak má obchodné centrum 200x200 metrov určite ho to nerozmetá na kusy.
Áno. Strieľali naozaj Rusi
Cinto nebude niečím iným ty troll
Mne je nagrc z ľudí, čo obhajujú ruské zabíjanie na Ukrajine
Skús trochu rozmýšľať kým niečo napíšeš ;)
Vychováte parazity, ktorých sa nebudete vedieť zbaviť.
Litva si sama a dobrovoľne podala prihlášku do 3. svetovej.
Hlavné črty zelenej vlády: klamstvo, manipulácia, zavádzanie, vynucovanie, ...
Len idiot môže veriť tomu, že v tejto vojne ešte bojuje proti Rusku Ukrajina.
...z tvojich postojov je úplne jasné komu bezvýhradne veríš
Najhoršie je, že je tu kopa "ľudí" či toto vraždenie obhajujú
Ruskí trollovia sa márne snažia obhájiť vyčíňanie ruských vrahov. Hnus.
Pošli prosím nejaký dôkaz tvojho tvrdenia. Ty máš rád dôkazy.
Odporúčame