Milujem keď rusofil používa slovné spojenia typu refreshnut soft :D
Milujem keď rusofil používa slovné spojenia typu refreshnut soft :D
Mier majú v rukách Rusi. A ako píšeš, je to pre nich tabu
Samozrejme že má 83% podporu.
Je zaujímavé že ľudia, ktorý tvrdia že slovenské prieskumy sú zmanipulované, slepo veria tým ruským...
Áno. Vakcíny fungujú. Je to mnohokrát dokázané. Ale bludári radšej veria Facebooku, ako doktorom
Ty si zabudol na čo reagujes, kým si začal písať tento príspevok.
Pekne ťa doma naučili. Tak ste sa bežne oslovovali?
Ruský troll. Rusi momentálne vraždia civilistov na Ukrajine bez akéhokoľvek relevantného dôvodu. Ruská federácia nefunguje. Od Rusov sa odtrhlo množstvo národov a vytvorili si vlastné štáty. Tie čo sa neodtrhli sú v RF väčšinou pod hrozbou vraždenia. Ukrajina je toho jasným dôkazom.
Chápeš význam slova konkrétne?
Skús si zistiť čo to slovo znamená.
Kto má zmluvu, má palivo. Kto nemá zmluvu, nemá palivo. Vie že je to pre miestnych trollov asi ťažké pochopiť, ale netreba v tom hľadať žiadnu vedu.
„Iba na základe čestnej a vzájomne prospešnej spolupráce môžeme hľadať východiská z tejto krízovej situácie, ktorá vznikla v globálnej ekonomike následkom nepremyslených, sebeckých krokov niektorých štátov,“ konkrétne útoku na susedný štát.
Rusko neotvorí nič. Vie že proti NATO nemá šancu. Jediné čo im ostáva je vyhrážanie sa jadrovými zbraňami.
To je tak, ak chce mať niekto o 2 centy lacnejší benzín ako vedľajšia pumpa...nakupuje ad-hoc a potom sa čuduje, keď nenakupi. Ak by mali riadne zmluvy o dodávkach, mali by aj palivo.
Pretože majú zle zmluvy...ak ich vôbec majú.
Čerpačky ktoré nemali zmluvy s dodávateľmi. Fakt záhada že nemajú palivo
Ak by zaplatili viac, mali by. Len potom by ho nepredali. Tak sa vedenie tvári že za.to môže niekto iný.
Podľa našich informácií by malo ísť len o malé čerpacie stanice, keďže asociácia, ktorá združuje veľkých hráčov ako Slovnaft, OMV či Shell neeviduje žiadne výpadky palív.
Podľa našich informácií by malo ísť len o malé čerpacie stanice, keďže asociácia, ktorá združuje veľkých hráčov ako Slovnaft, OMV či Shell neeviduje žiadne výpadky palív.
Klameš.
Podľa našich informácií by malo ísť len o malé čerpacie stanice, keďže asociácia, ktorá združuje veľkých hráčov ako Slovnaft, OMV či Shell neeviduje žiadne výpadky palív.
Zdroj: https://tvnoviny.sk/ekonomika/clanok/189666-…
Aj v samotnom článku tvrdia, že problém s palicami nie je. :D
Odporúčame