USA využili Napoleona a Hitlera. Z teba musel mať tvoj dejepisar obzvlášť radosť.
USA využili Napoleona a Hitlera. Z teba musel mať tvoj dejepisar obzvlášť radosť.
Škoda že Rusi nemajú spôsob, ako to USA prekaziť...či?
Pre ruského trolla určite nie
A ktože to napadol Ukrajinu, ty proxy vojna?
Ako mohli Rusi z azotu evakuovať 200 civilistov, keď miestni ruskí trollovia už týždeň tvrdia, že azot treba zrovnať so zemou, keďže tam nie sú žiadni civilisti?
Zostrelená raketa padla na obytný dom???
Si normálny?
Toto tebe podobní (alebo aj ty, pod inými menami) tvrdíte pravidelne. Všetko je podfuk. Mŕtvy civilisti, bombardovanie obchodných centier, kostolov, divadiel, súkromných domov, obytných štvrí. Popierať všetko čo rusi na ukrajine robia. Hanbi sa
Takže aj na titulke tu na pravde je obrazok podfuk?
Troll ako ty bude kľude tvrdiť, že Rusi Ukrajinu vôbec nebombarduju.
Ruskí trollovia. Tu máte fotku z nočného zásahu "vojenského cieľa" v Kyjeve.
Kto a kde také niečo tvrdil ty troll?
A ako rozpútal zabíjanie v donecku? Ruskí turisti z rádov armády. Dodávanie zbraní separatistom. Ty troll
Obhajoba ruského zabíjania na úrovni ruského trolla
Bojuj troll. Nazbudni začať vypisovať bludy o počítačových animaciach
Ako ruskí trollovia? Ešte stále ruská armáda ostreľuje iba vojenské objekty a zabíja iba vojakov?
Ak by si nečítal iba nadpis, ale aj zbytok článku, vedel by si.
Tento článok je odpoveďou na otázku či sa rusko zastaví na ukrajine.
Veď to je k téme. Akurát tebe to moc nemyslí
Odporúčame