Klamár. Kto to písal?
Klamár. Kto to písal?
Trolí ruský účet. Koľko ich už máš?
Smiešne je že celá slávna ruská armáda nie je schopná toho darebáka poraziť
Nevidel som ich nikdy. Ani teraz.
Akože vláda môže za to, že v hornej dolnej vedúci nejakej zapadnutej cerpacky nebol schopný zabezpečiť dodávku paliva. :D
Neschopný manažér s tým má to, že nemá zmluvu s výrobcom.
:D zato tu na pravde sa ruskí trollovia tvária, ako keby ich pomýlené názory zdieľalo aspoň 95% ľudí.
Neschopní manažéri pár čerpačiek. Fakt úžasná správa
Koľko krát ešte skopirujes ten istý príspevok?
Klameš ruský troll. Neschopnosť manažérov zopár čerpačiek nemá nič spoločné so zásobami palív na Slovensku.
Teraz už len sa modliť, aby nás Rusi neprišli denacifikovat, keď fašisti rozhodujú v parlamente.
Pekný pokus troll, ale úplne mimo.
Pri ďalšom narušení by mali reagovať na spôsob Turkov a mali by pokoj.
Kto ich konkrétne chce? Okrem tvrdenia jedného denníka neexistuje o tom ani jeden náznak dôkazu
Ktorá krajina NATO bola niekedy niekým napadnutá?
Len absolútna morálna žumpa môže takto priať smrť iným ľuďom. Hanbi sa
A kam ešte treba tých vrahov pribrať?
Odporúčame