pán je asi klimatický chirurg z rovníkovej Afriky
Ja viem, ale dnes ma to baví
Navrhujem udeliť cenu dutej hlavy nickom "NajlepsiMinister" a "svago.regan" za nekonečnú obhajobu igiota I.M.
Cena sa udeľuje jedincom zvlášť verným a zaslepeným.
Nepochopil
Nepochopil
Máš problém s pamäťou? Už som ti dnes dva krát napísal že som Smer nikdy nevolil.
Pre dementa do tretice: Smer som nikdy nevolil.
Stačí už konečne k pochopeniu?
Máš problém s pamäťou? Už som ti dnes raz napísal že som Smer nikdy nevolil.
Pre dementa ešte raz: Smer som nikdy nevolil.
Stačí k pochopeniu?
čo ruku, skôr sa zdá že v tom šerbli má hlavu
Igiot už prvý bol, takže teraz šup-šup do zabudnutia
Ako môže podporovateľ plagiátora, podvodníka a klamára hovoriť o charaktere a svedomí?
Olympic tiež naspieval "Nechoď dál" a "Nulový šance"
Ako stvorené pre Igiota a dnešnú dobu
a čo sa týka mám, už sa poučili a druhý raz to už svojím deťom nespravia
Práve že som sa poučil. Tri roky liečby Igiotom ma naveky vyliečili čo i len z pomyslenia podporiť jeho (a jeho podporovateľov) choré myšlienky a nápady.
posledné tri roky
Ak má "hranatý ŠÉF" pri cca 19% podpory zlomený krk, tak potom Igiot pri cca 6% musí byť rozlámaný na kúsky ako detská hračka obyvateľa segregovanej oblasti.
Napr. NajlepsiMinister a svako.regan
Ak bude 6,9% tak síce dostane dotáciu zo štátneho rozpočtu ale prepadne 6,9% hlasov dementov.
Nazývať niekoho kto v živote nevolil Smer a Fica ako "ficofilcka" a môjho hranatého šéfa je znakom čoho? Duševnej poruchy, nedostatku zdravého úsudku, alebo skrátka dementa?
Ale prezradím ti jednu vec. Ak by som sa musel rozhodnúť medzi Igiotom a hranatým šéfom vždy to s radosťou dám Ficovi.
V každej, aj poslednej, dedine kedysi býval obecný bubeník a obecný blázon. Igiot má svojich dvoch verných obecných bláznov : najlepšieho ministra a sváčka dementa
Čím viac pracujú, tým väčšie škody vznikajú.
"Matovič pre Pravdu: Ideálna koalícia?"
150 Igiotov
Odporúčame