keď to tvrdí "certifikovaný idiot" tak to určite nebude propaganda
keď to tvrdí "certifikovaný idiot" tak to určite nebude propaganda
A načo plávať? Veď podľa vás najmúdrejších a najkrajších príde Rusko sem.
zato voliči tzv "debokratických" strán žijú v dúhe na obláčikoch
... ako valdis
Igiotove vlády mu úspešne konkurujú za oveľa kratšie obdobie.
však nech to zatiahne, ale zo svojho
"Už nikdy žiadne cudzie vojská na našom území!" - Václav Havel
V 1991 sme sa vytešovali že odišiel posledný sovietsky vojak z územia Československa. Teraz by sme podľa dočasného úradníckeho ministra mali byť od radosti bez seba že sem napochodujú Španieli a za nimi prípadne ďalšie jednotky z NATO.
Len rečnícka otázočka: A kde sú tie zbrane ktoré sme mali a už nemáme?
Mám dojem, že to skôr ty horíš svätým hnevom v boji za svoj idol Igiota Magoroviča.
Máš pravdu, pred matovičom sme nemali nikdy epidémiu, tá sa rozhorela naplno až Igiot prebral boj proti epidémií do vlastných rúk.
Vďaka za info, pouvažujem
otázka bude: A kam emigruješ keď všade to bude viac-menej rovnaké?
Ako sa hovorí: Za komunistov bolo lepšie, vtedy bolo ešte kam zdrhnúť.
Ako člen Jednoty mám podiel.
ten kvikot ti ide výborne
Niekedy mám dojem že v riadiacich centrách tej slávnej únie sú ľudia čo chcú na.srať čo najviac občanov/voličov.
Kolektívny západ uvaľuje sankcie hlava-nehlava a potom sa čuduje keď príde odpoveď.
Mám veľké obavy z toho čo si predstavuje pod pojmom "brániť slovenské záujmy".
Len pre uskutočnenie akejkoľvek zmeny (a hlavne tej s ambicióznymi cieľmi) je potrebné mať vybudované adekvátne technické a technologické zázemie. Inak sa z ambicióznych cieľov stanú žalostné výsledky.
V decembri 89 sa hovorilo: "Poručíme větrů, dešti už jenom v Bukurešti."
Brusel to je novodobá Bukurešť.
Odporúčame