Už dávno nie.
Už dávno nie.
Valdis, už zasa v službe?
Aspoň že sa trafila do toho že obe sú to elektrárne.
ako čítam tak si sa pridal k môjmu obľúbencovi sváčkovi.
Dve duté hlavy je viac ako jedna
Veď áno. A ľudia budú spásať trávu vedľa cesty a piť vodu z Oravy.
Slovalco nefunguje a kde sú tie novovytvorené pracovné miesta?
Pridaj si tam aj mňa. Pretože bez výhrad súhlasím s tým čo napísal.
Sú veci ktoré máš pevne vo svojich rukách, a sú veci na ktoré máš žiadny alebo minimálny vplyv.
Nemusí ti nič písať. Je to o slobodnom rozhodovaní každého voliča. A je na voličovi či sa rozhodne na základe programov strán alebo sympatií a antipatií k jednotlivým predstaviteľom.
Tri roky za Igiota + ostatní boli najhoršími v mojom živote. Takže Igiot a ostatná zberba už nikdy.
hlúposť udernika nemá hranice
nejaká komisia na to nemá žiadne právo
A prečo by to robil, keď všetci nakupujú zbrane ako zmyslov zbavení?
to vidno podľa tých tisícov mladých Ukrajincov za hranicami Ukrajiny
Len sa občas stane že niektoré správy neprinesie vôbec alebo s niekoľkodenným oneskorením.
"... že v roku 2014 a 2015 bolo uzavretých niekoľko dohôd týkajúcich sa Ruska a Ukrajiny, ale ukázalo sa, že si tak Moskva iba „kupovala čas na to, aby sa vybavila zbraňami a zničila nás“.
Podľa Merkelovej to bolo presne naopak. Takže buď ona alebo Zelenský klame.
Srandy sme si za posledné tri roky užili už dosť. Ja by som privítal teraz také štyri roky nudy.
Jednoducho: pohoda, klídek, tabáček
"Progresívne Slovensko napriek tomu, že má nábeh na prvé miesto..."
Kde má nábeh na prvé miesto? V bratislavskej kaviarni? Alebo v Teplárni?
Nie je to málo?
Nemalo by byť aj trestné nesúhlasiť s jedinou správnou politikou EU vrátane nespočetného množstva pohlaví a im prislúchajúcich toaliet, grýndýlu, elektrodebility a pod?
Odporúčame