Dokonca je tu niečo aj čo inde nemajú.
Najdebilnejšia vláda v histórii SK.
Dokonca je tu niečo aj čo inde nemajú.
Najdebilnejšia vláda v histórii SK.
Bol som ako divák/cyklista už dva krát na Tour.
Ten Váš návrh by fungoval iba na papieri nie v reále.
Tie masy divákov čo stoja pri ceste /hlavne na exponovaných úsekoch/ by museli strážiť a udržiavať v bezpečnej vzdialenosti policajti v rozostupoch tak max. 3 m.
"Wir schaffen das".
Myslím že títo traja nezvládli ten príliv kultúrneho obohatenia.
Myslím že jeho právnik už píše odvolanie k federálnemu súdu.
Vážený Viluško a nemali by sme radšej stáť v pozore keď nemecký kancelár zavelí?
"v prípade nezodpovedného správania sa ľudí bude krajinu na jeseň čakať lockdown"
A čo nás čaká v prípade nezodpovedného chovania vlády?
Ukľudni si hormóny.
My chceme slobodu prejavu pre všetkých, a dokonca by sme chceli aj slobodu po prejave - tiež pre všetkých.
Dokonca aj pre teba, aj keď si sa svojím príspevkom prezentoval ako primitív.
"Čo tam po slobode prejavu či práve detí na vzdelanie"
Zaujímavé, teraz sa tu volá po slobode prejavu a práve na vzdelanie.
Keď sa prejavuje iný názor na zelený údel, migráciu, autá na baterky, protikovidové opatrenia, .... vtedy už iný pohľad je hoaxom, vedecky nepodložený, neprijateľný, dokonca aj tresne stíhateľný.
Spomínam si na taký "dokument":
"Poučenie z krízového vývoja v strane a spoločnosti od XIII. zjazdu KSČ"
Žeby niečo podobné?
Mineapolis, nie je to náhodou to mesto kde začali tie super pokojné demošky po smrti kriminálnika?
A kde vytvorili zónu bez polície s občianskymi hliadkami?
My by sme zase ocenili ak by si sa na svet okolo nás pozeral reálne.
Predpokladám že za cestovanie čo už stojí za niečo považuješ minimálne cestu do hlavnej dediny.
Biblických?
To ako vážne?
Pozeráš sa na to cez lupu alebo mikroskop?
Tá hranica je pohyblivá.
Kedysi to boli roky potom mesiace, teraz sa to ráta na dni a hodiny.
V tejto koalícií to treští od samého začiatku.
Ak sa za počiatok vesmíru považuje "veľký tresk" tak dúfam že z tejto koaličnej trieskanice vznikne niečo pozitívne - napr. nová vláda bez účasti týchto . . . . /ani neviem ako ich nazvať - doplňte si čo chcete/
Drísty, drísty a zas len drísty.
Ale no, západní spojenci to zvážia a vyhodnotia že vlastné záujmy sú im prednejšie ako solidarita.
„Uvedomujem si, že starší a chorí majú prednosť. Ale prečo nám teda dali termín?“ pýta sa Henrieta z Nitry.
Milá Henrieta.
Dovoľ aby som Ti odpovedal na tvoju otázku.
Je to z toho dôvodu že pred poslednými voľbami veľká časť voličov stratila zdravý úsudok čo malo za následok že do parlamentu a vlády (a následne aj na ďalšie miesta v štátnej správe) sa dostala skupina ľudí ktorú môžeme súhrnne nazvať neschopnými, plagiátormi, podvodníkmi, ... (ďalšie pomenovania si doplň sama).
Odporúčame