Naše heslo: "Pokutovať a buzerovať."
Kedysi žil jeden človek. Volal sa Galileo Galilej a tvrdil že sa zem točí. Veľká väčšina učencov tvrdila že to nie je pravda a že zem je plochá placka.
Čo myslíš kto mal pravdu?
Hranice poznania neposúvajú ďalej tí čo veria ale tí čo pochybujú a premýšľajú.
Bolo by vhodnejšie sedieť doma a nebehať po obchodoch a obzerať kde majú aký druh respirátora.
A všimol si si vo svojej zaslepenosti že existujú aj iní vedci ktorí tvrdia niečo iné?
Či veríš iba tým Matelkovým?
1. Keď zasadá vláda alebo parlament práva občanov a obsah ich peňaženiek je v nebezpečenstve.
2. Nevieme kde to vzniká tak zarazíme toto, hento a pre istotu aj tamto.
3. MHD bude mať dlhšie intervaly aby sa do jedného spoja natlačilo viac ľudí a mali k sebe bližšie.
4. Budeme testovať, pozitívnych pošleme do domáceho ošetrenia bez liekov a keď to doma nezvládnu naplníme nimi nemocnice.
5. Výnimky samozrejme budú - ale len pre vybraných.
Zabudol som na niečo?
Pani asi nepochádza z Oravy alebo priľahlých oblastí, tipoval by som hlavnú dedinu a okolie.
klimu? - nemám
airbagy? - mám
esp? - nemám
abs,- nemám
centralne uzamykanie? - mám (sle nie diaľkové)
posilnovac riadenia? - nemám
elektricke okna? - mám
system nudzoveho brzdenia? - nemám
vyhrievane spätne zrkadla? - nemám
Auto je možné používať aj bez týchto vychytávok. Ja viem je to už skoro veterán (r.v. 1997) ale jazdím na ňom radšej ako na druhom rodinnom aute ktoré má r.v. 2020 a všetky tie vymoženosti.
Premiér plagiátor nevynechá ani jednu príležitosť kopnúť si ľudí čo s ním nesúhlasia.
Už by mohol vedieť kedy mlčať a kedy sa vyjadriť len k veci.
Čím viac statusov, tým viac na*ratých ľudí - tak ako to má rád.
Iba si dovoľujem pripomenúť pani redaktorke že štátne orgány môžu robiť iba to čo majú určené v zákone. Naopak občan môže to čo nemá zákonom zakázané.
Najlepšie jednoducho : demokraciu
žiadne prívlastky ako: liberálna, ľudová, s ľudskou tvárou, ...
To akože tie sankcie majú odstrániť tú „hlbokú frustráciu a rastúcu nedôveru“?
Nejako sa mi ten tvoj plán nepáči a nemám chuť ho realizovať v mojom živote.
Odporúčam ti prečítať si knižku "Prekrásny nový svet" od
Aldous Huxley
Ak je úspechom to že za trištvrte roka stratil dôveru občanov, spojil proti sebe opozíciu sprava, zľava a aj tých čo na politiku kašľú tak v tom prípade je super úspešný.
p. Daniš nejako moc dobre pozná ako to chodí vo fašistických stranách.
Nebol náhodou niekedy členom?
Neviem čomu nerozumieš. Skúsim ti to teda vysvetliť aby si to pochopil.
Ja sa nechcem dať zaočkovať lebo pri svojom zdravotnom stave a veku to nepovažujem za potrebné. Ale sú tu ďalšie tisíce ľudí ktorí sa zaočkovať chcú alebo to potrebujú - zdravotníci, starí ľudia, pracovníci v DSS, ...
A tuná p. Cibuľková aj s manželom ktorá to tiež nepotrebuje urgentne sa pretlačí na začiatok rady. Keby som to chcel dramatizovať ako vrchný plagiátor tak zobrali vakcínu dvom ľuďom ktorí teraz zomrú zbytočne.
Covid je prudko inteligentný vírus. On totiž číta Mikasove vyhlášky a výnimky a vie na koho si môže dovoliť skočiť a koho má obísť veľkým oblúkom.
Blúzniš?
Toto je najhoršia vláda od vzniku SR.
A ktoré že to z opatrení nedodržala vláda keď sa takmer celá nakazila?
Nemáš k čomu. Tento gang som k válovu ja nedostal.
Odporúčame