Takže tí pokojní demonštranti zhadzujú sochy, nepokojní rabujú a podpaľujú.
Som vážne zvedavý čo budú robiť tí úplne nahnevaní.
Takže tí pokojní demonštranti zhadzujú sochy, nepokojní rabujú a podpaľujú.
Som vážne zvedavý čo budú robiť tí úplne nahnevaní.
Takže to že na policajta niekto mieri z bezprostrednej blízkosti taserom nie je ohrozenie?
Ak by na mňa niekto mieril zbraňou s potenciálne smrteľným účinkom určite by som sa cítil ohrozený na živote a snažil sa toto ohrozenie eliminovať.
Pomôž pri záchrane kultúrnych pamiatok.
Na adrese:
https://www.nadaciavub.sk/poklady/?pamiatka=…
sa hlasuje za poskytnutie grantu na obnovu od nadácie VUB.
Podpor obnovu mauzólea rodu Rakovských.
hlasovanie je bezplatné do 31.05.2020 do 23:59:59.
Ďakujem
Pomôž pri záchrane kultúrnych pamiatok.
Na adrese:
https://www.nadaciavub.sk/poklady/?pamiatka=…
sa hlasuje za poskytnutie grantu na obnovu od nadácie VUB.
Podpor obnovu mauzólea rodu Rakovských.
hlasovanie je bezplatné do 31.05.2020 do 23:59:59.
Ďakujem
Pomôž pri záchrane kultúrnych pamiatok.
Na adrese:
https://www.nadaciavub.sk/poklady/?pamiatka=…
sa hlasuje za poskytnutie grantu na obnovu od nadácie VUB.
Podpor obnovu mauzólea rodu Rakovských.
hlasovanie je bezplatné do 31.05.2020 do 23:59:59.
Ďakujem
Pomôž pri záchrane kultúrnych pamiatok.
Na adrese:
sa hlasuje za poskytnutie grantu na obnovu od nadácie VUB.
Podpor obnovu mauzólea rodu Rakovských.
Hlasovanie je bezplatne do 31.05.2020 do 23:59:59.
Ďakujem
päť centimetrová čepeľ?
To mal čo hubársky nožík alebo detskú rybičku?
"Extrémistov netreba zapájať, ale treba ich izolovať. Mali by zostať v karanténe, lebo len tak sa ich podarí oslabiť."
Naivne som si myslel že politické strany posielajú do karantény parlamentné voľby. Teraz sa dozvedám že po voľbách je ešte niečo ďalšie na spôsob nejakej mne neznámej komisie / výboru Národnej fronty / politického výboru / . . . . (nehodiace sa škrtnite) ktoré rozhoduje kto môže zastávať akú pozíciu. Nejako mi to pripomína "noc dlhých nožov" v podaní Mečiara keď opoziční poslanci končili vo výbore pre životné prostredie. Kto mi za zaručí že sa tento orgán nezblázni a nezačne vylučovať napr. motorkárov (lebo CO2), škuľavých (lebo zle vyzerajú na fotke), ....
Chyba.
Ten čas sa nemal využiť na nejaké pofidérne prerozdeľovanie bremena o neznámom počte osôb ktoré sem v prišli a v budúcnosti sa chystajú prísť.
Ten čas sa mal využiť na odstránenie/zmiernenie príčin migrácie a na vybudovanie funkčnej vonkajšej hranice EU.
Čo ak v rámci recesie AfD podporí toho komunistu z die Linke?
Odvolá Merkelová aj jeho?
Nebolo by lepšie rovno zrušiť aj voľby, popredu sa dohodnúť kto dostane aký válov, ušetrené peniaze za voľby si rozdeliť a nejaké odrobinky dať aj na charitu /aby sme dobre vyzerali pred voličmi/.
A kto bude robiť kontroly na tých nových STK keď nie je dostatok technikov ani pre tie staré?
"mala na krku rezné rany."
realita:
hlavy im odrezali nožom
Odkaz našej milovanej vláde:
"Zobuď sa."
Kua, tie ženy majú pamäť ako slonice.
Ja si nepamätám čo bolo minulý týždeň.
Asi nechcú dopadnúť ako Libanon.
". . .pokiaľ ochrana vonkajších hraníc dostatočne nefunguje."
v tom prípade je potrebné v prvom rade urobiť opatrenia aby fungovala.
Som si myslel že na ovplyvňovanie výsledkov volieb majú patent Kremeľ a ruské médiá.
Myslím že občania ČR si nejakého prezidenta určite zvolia a nemecké média to môžu akurát tak zobrať na vedomie. Protektorát skončil v 1945.
Takže keď niekto povie že Cigáni/Rómovia nechcú pracovať a len robia bordel a berú sociálne dávky tak tým nemyslí paušálne všetkých príslušníkov danej sociálnej skupiny a len tých ktorí tak činia?
Odporúčame