Ako zmeniť ústavu?
Jednoducho, stačí použiť hlavného hygienika a jeho vyhlášku.
Ako zmeniť ústavu?
Jednoducho, stačí použiť hlavného hygienika a jeho vyhlášku.
Načo nám je vláda, parlament, prezident-ka a ostatné zbytočné figúrky. Veď takmer na všetko stačí p. hlavný hygienik a jeho vyhlášky.
Tak to dopadá keď chodí na protivládne demonštrácie bez rúšky a nedodržiava odstup.
Premiér pokazil si nám to.
Kolega v práci bol v domácej karanténe pozitívny.
Najazdil 350 km na trenažéri, urobil veľa klikov a brušákov, presne zmeral že balkón má na dĺžku 9 krokov a na koniec sa tešil že pôjde medzi ľudí.
Osobne poznám cca 10 ľudí čo boli pozitívny a nikto nemal ťažký priebeh.
Tak ja ti neviem. Žijem a pracujem rovnako ako pred týmto šialenstvom. Nepoužívam žiadne ochranné a dezinfekčné prostriedky, handru na ústa si dávam len tam kde musím a len dnu v miestnosti. Kde nemusím nechodím.
Ako som čítal, tak z ľudí ktorí sa dostali na umelú ventiláciu to neprežil nikto,
Takže áno, toto ti kľudne podpíšem.
Debil.
Nenávisť si si vyvolal sám svojím nedobrovoľným dobrovoľným testovaním a hlavne svojím prístupom k občanom tohto štátu. Nečuduj sa že sa ti to teraz vracia..
"Tvrdší lockdown má podľa Krajčího podporu premiéra"
Problémom pre premiera bude že sa mu stráca dôvera občanov ako voda v prútenom koši.
V prvom rade by zákony mali platiť pre vládu a štátne inštitúcie.
Nemienim rešpektovať chaotické a nezmyselné vyhlášky tejto bandy čo si hovorí vláda SR.
Nemôžem si pomôcť. Takýto psychicky vyšinutí jedinci by sa mali liečiť na uzavretých oddeleniach a nie zastávať verejné funkcie.
Niekedy neviem či Boris (a jemu podobní) je chyba Matrixu alebo samotný Matrix je chybou.
Takže najprv nás vydieral cez zamestnávateľov a teraz cez školy a deti?
Obdivujem túto vládu a jej predstaviteľov.
To brilantné umenie citlivej politickej práce aby sa im podarilo proti sebe spojiť všetkých ostatných a dokonca aj tých čo na politiku kašlú.
Alebo je to len totálna ignorácia reality a arogancia?
Ty si taký naivný alebo to má inú príčinu?
Tak som si vypočul prejav a zajtra sa pôjdem postaviť na námestie toho istého mesta kde som stál v 89 ako študent VŠ.
(história sa opakuje)
Je smutné že sa musíme spoliehať na predstaviteľov iných štátov aby sme nestratili možnosť rozhodovať o vlastnom.
Odporúčame