Titulok článku: "Slováci sú skrytí rasisti ..."
Takže všetci Slováci vrátane malých detí a batoliat?
Kto tu hneď v nadpise škatuľkuje a puašalizuje?
Titulok článku: "Slováci sú skrytí rasisti ..."
Takže všetci Slováci vrátane malých detí a batoliat?
Kto tu hneď v nadpise škatuľkuje a puašalizuje?
"V4 už len V3 ?"
V3S (vetrieska)
(Česko, Poľsko, Maďarsko + Slovensko)
Dobré ráno stará mama.
Chcete sa vopchať do jadra?
Tak si zvykajte.
Áno občania do kostola a na iné podobné miesta nechodia ozbrojení. To potom zneužijú ľudia ako strelec z Texasu: na mieste kde zbraň nemá čo byť ju má len on a pred sebou dav bezbranných ľudí.
Jednu verziu som čítal že mu zbraň vytrhol z ruky jeden (alebo viac) ľudí v kostole druhú že obyvateľ mesta bývajúci poblíž kostola počul streľbu, zobral vlastnú zbraň, išiel tam, postrelil páchateľa a následne ho s iným náhodným okoloidúcim vozidlom prenasledoval už na miesto kde to skončilo.
Netvrdil som že lekárnička je zbraň.
Ale autor článku prirovnal "nosenie zbrane za opaskom" k nahrádzaniu celého represívneho aparátu. Z toho mi podľa logiky autora vychádza že nosenie lekárničky nahradzuje zdravotnícke zložky a nosenie hasičáku potom hasičský záchranný zbor.
Starecká pamäť: Pamätá si čo sa stalo v určitý deň pred 38 rokmi ale čo sa dialo minulý týždeň to už nie.,
Ak je snaha o zabezpečenie ochrany zdravia a majetku nazvaná autorom návratom do prvotnopospolnej spoločnosti tak tým že v aute vozím lekárničku a hasičák (nahradzujem celý zdravotnícky-zachranársko-hasičský aparát) je potom popretie úlohy štátu, vyhlásenie nezávislosti a návratom do doby dinosaurov.
Dovolím si pripomenúť autorovi že pri útoku na ľudí v kostole pred niekoľkými dňami zohrali podstatnú úlohu pri eliminácii útočníka práve ozbrojení občania (policajti potom natiahli pásky a spracovali dokumentáciu).
Je potrebné sa zmieriť s faktom že policajti nemôžu byť všade a v prvom rade sa pri ochrane/obrane spoliehať na seba.
Ako keby som čítal v Pravde pred tridsiatimi rokmi príhovor okresného tajomníka strany.
Kecy, kecy, kecy
Áno, Slovensko musí pomáhať ale formu pomoci si musí zvoliť samé na základe svojich možností.
A dovolím si pripomenúť že ani Európa nie je nafukovacia.
Ako chcú prijať tie desiatky miliónov nie utečencov ale imigrantov ktorí sa pohnú z Afriky v najbližších rokoch vplyvom populačnej explózie s vidinou lepšieho a ľahšieho života v Európe?
Tí čo sa nedokážu poučiť z minulosti si ju budú musieť prežiť opätovane.
Fajn, a čo ďalej?
Stále čakám až niekto načrtne rozumné riešenie tejto situácie.
Ale stále nič.
Asi ostávajú len nerozumné/silové riešenia.
"Policajti v jednu chvíľu odviezli do bezpečia za policajné zátarasy štyroch stúpencov Konfederácie. Po niekoľkých hodinách už bolo na mieste len niekoľko desiatok demonštrantov, ktorých neskôr policajti vytlačili z cintorína na ulicu."
Takže kto na koho útočil keď policajti museli ochraňovať prívržencov Konfederácie?
"Slovensko sa mení" - či k lepšiemu alebo horšiemu uvidíme časom.
Podľa mediálneho rozruchu okolo tejto našej "štvorpercentnej menšiny" nadobúdam dojem že je aspoň 14%-ná.
Porušil základné pravidlo hodovania pri prestretom stole:
mľaskal a nechal si tam aj doklady.
P.S.
Budem sa asi musieť opýtať mojej matky kde mi odložila ten môj batoh s dukátmi.
A ja zasa žiadam potrestať osoby zodpovedné za súčasný stav.
Ďakujem vedeniu TdF za nespravodlivú diskvalifikáciu Sagana.
Keďže už tento rok nebudem pozerať prenosy zTdF (ako po minulé roky) tak som dnes po dlhých rokoch "zvesil z klinca" môj starý bicykel značky Laurin a Klement, dofúkal obidve Tufá a po urobil mojich prvých 30 tohtoročných kilometrov.
Sledujem Tour dlhé roky (1997 + 2002 aj osobne).
Nepamätám že by v minulosti došlo k podobnej diskvalifikácií v špurte.
A to si spomínam na Abdužaparova ktorý sa štrikoval +/- 2m vpravo/vľavo.
"Rím sa bude podľa Minnitiho usilovať o to, aby bolo vybavovanie azylu nejakým spôsobom presunuté z Talianska do Líbye a aby potom do Európy boli bezpečne presunutí tí, ktorí právo na ochranu získajú."
Dobré ráno stará mama.
Niektorým ľuďom to zapaľuje fakt neskoro.
Chceš vyššiu životnú úroveň za každú cenu?
Aj za cenu straty slobody rozhodovania?
Ja teda nie.
Moja interpretácia prieskumu:
Všetci Slováci sa chcú mať lepšie.
69,3% za sľub niečoho neurčitého v budúcnosti predá aj vlastné decko.
Otázka mala znieť:
"Ste za vstup do jadra EU aj za cenu harmonizácie daní, sociálneho zabezpečenia a povinných kvôt a nariadení na čokoľvek čo si v budúcnosti hnací motor jadra vymyslí?"
Odporúčame