Snívaj nácko! :-))))
Ako môj nebohý svokor hovoril:
Učitelia sú len takí polointeligenti. :-)
Si ožratý, felčiar?
Pravda to po kritike do grafu doplnila.
V článku píšu, že Za ľudí dosiahla 7,9%.
Česi sú pomerne chytrí ľudia, ale ty sami zdáš nejaký pribrzdený.:-)
Výsledky u ostatných strán sedia, iba u nazis nie! :-))))))
"Išlo o omnibusový výskum realizovaný kvótnym výberom a technikou face – to – face interview (štandardizovaný rozhovor) prostredníctvom anketárskej siete."
Keďže výsledky sa od iných prieskumov líšia iba pri ĽSNS, vyplýva z toho, že mnohí voliči Kotlebu sa za svoju voľbu hanbia.
Asi by som od teba chcel priveľa, keby som od teba chcel, aby si porozumel tomu, čo som napísal. :-)))
Keďže graf bol robený metódou priameho oslovenia a výsledky plus/minus sedia okrem LSNS, vyplýva z toho fakt, že
veľķá časť nazis voličov sa za svoju voľbu hanbí.
Aspoň že to. :-)))))
Graf k výsledkom vyhotovila Pravda.
Strana so 7,2% sa jej nevmestila do grafu! :-))))))
A čo Ficov kandidát na prezidenta? :-))))
Kočner s Tóthom to na Ficov pokyn robili a vidíš kde sú?:-))))
A Fico pôjde za nimi!
Vydrž, príbeh bude mať pokračovanie , felčiar! :-)))))
Tak a teraz nastupuje trestnoprávna zodpovednosť sudkýň - Kočnerových opičiek, ktoré škandalózne a zrejme za úplatu vynášali protiprávne rozsudky v Kočnerov prospech.
Vďaka Threeme sa všetko dozvieme! :-))))
Jankovská nerešpektovala prezumpciu svojej neviny! :-))))))))
Píšem o tom, ako sa krpatému podarilo stratiť strednú a východnú Európu .
Je to hold veľký stratég! :-)))))
Nazval má ss-ákom a Karmazinovym potomkom.
Aký požičaj taký vráť.
Či to je od Osuda taký normálny príspevok do debaty?
Že oslobodiť, okupovať a vyžierať nás prišli Rusi !!!
Odporúčame