A rozum si močíš v bojaryšniku a z toho sú potom tie tvoje drísty tu!:-)))
A rozum si močíš v bojaryšniku a z toho sú potom tie tvoje drísty tu!:-)))
Degeš zase skopíroval článok z parlamentných listov! :-))))))))
Článok Jozefa Hrabinu 15.6.2016 Kde vznikla poľská nenávisť k Rusku? Pokladal ich Stalin za teroristov? Nové odhalenia.
Degeš odpísal z článku len to čo sa mu hodilo, pasáž o ruských vraždách v Katyni samozrejme vynechal.
Dereš je plagiátor ako jeho donor Andrej Danko! :-)))
Ináč je to dobrá inšpirácia aj pre nás Slovákov.
Dokedy tu budeme trpieť tie ruské oltáriky?
Veď už sa nemusíme chodiť ku nim klaňať.
Preč s nimi!
Teba Rusi neokupovali mužík?
Či si si to pri svojom intelekte nestačil všimnúť?
Nikto nemá rád chudákov Rusov.
Niet divu, potom čo okupovali pol Európy a ukradli územia kope štátov.
Prečo sa vy Kotlebovci hanbíte za to, že ste nacisti?
Keď vám horí pod zadkom, popriete aj to, že viete zapnúť počítač.
Obdivujete Hitlera, Tisa, symboly tretej ríše a potom všetko popriete.
Prečo? :-)
Vyves si nad posteľ, cosínus, pardón asínus! :-))))))))))))))
O dva týždne sa chystá navštíviť Poľsko Putin Krátky.
17. Septembra sa ospravedlní Poliakom za napadnutie a následnú okupáciu východnej polovice Poľska a vraždenie zajatých poľských vojakov príslušníkov poľskej inteligencie.
Nebude snáď horší od Nemcov. :-))
Píš Kotlebovi, on momentálne zastupuje Tisa, ktorý sem Nemcov zavolal.:-)
A ty budeš asi ten sínus či cosínus, vlastne asínus!
Na veky vekov už viala nad Európou nazis vlajka, po nej na veky vekov nad polovicou Európy ruská(sovietska), mužík.
A ty si na každý komunistický sviatok vybľakoval:
Sojuz nerušímyj respublik svobodnych splotila naveky velikaja Rus! :-)))))))))))
Právny štát smeráckeho typu pre " našich ľudí"? :-))))
Táraš sprostosti ako vždy.
Možno v Rusku majú taký typ prokuratúry ako my, ale isto nie v Česku,či západnej Európe. :-)))))
Píšem síce o polícii a prokuratúre, ale tebe je to jedno, len si táraš svoje. :-))))
Pellegríni tára.
Stav polície a prokuratúry nie je chybou jednotlivcov ale systému, v ktorom vládnu "naši ľudia" a nie zákony.
A tento systém vyhovoval aj Pellegrínimu, nikdy pred vraždou proti nemu nevystúpil a aj teraz ho obhajuje ako dobrý.
Tvoja sebakritika nie je úprimná, za chvíľu tu budeš zase trepať blbosti.
Mamička ti má niečo povedať?
Lebo on je z tých hlupákov z ľudu, ktorí cítia nutkanie to dať celému svetu najavo.
Trkvas ťa robil aj s trkvaskou.
Odporúčame