Ako si môžeš sám zvýšiť dane? :-)
Nižšie odvody a skoršie dôchodky.
Fico, Danko, Kollár a Kotleba vytiahnu z kešene svoje pudiláry a účet dorovnajú! :-))))))))))))
Fico sa zmieril s tým, že nebude robiť precedu na ÚS, dal si tabletky a vrátil sa do boja.
Našiel si nových spojencov Kollára a Kotlebu a chce sa zahrať na Orbána.
Lenže vernosť nových spojencov visí na psom chvoste a vo vhodnej chvíli s radosťou Ficka podkopnú.:-)
Bráni ti niečo odísť skorej do dôchodku?
Kľudne môžeš odísť aj teraz s pokutou 0,5% za každý mesiac, najviac 12% za dva roky predčasného dôchodku.
Fico, Danko, Kollár a Kotleba znížili každému o 1 rok a pokuta bude 10% pre každého.
No nevoľte ich! :-)))))))
Už je to spočítané, znamená to zníženie dôchodku o 10%.
Kto bude chcieť dosiahnuť pôvodnú výšku dôchodku bude musieť pracovať dlhšie.
Za 1 odpracovaný rok navyše sa dôchodok zvýši o 6%.
Takže na zvýšenie dôchodku na pôvodnú úroveň bude musieť pracujúci odpracovať navyše 1 rok a 8 mesiacov!
Nikto nedokáže tak dobre ostrihať ovce ako Fico, Danko, Kollár a Kotleba.
A ovečky radostne bečia! :-))))))))))
V Rusku.
Tam muži nedožijú nové hranice dôchodkového veku.
Fico vybavil dôchodcom nižšie dôchodky a pracujúcim vyššie odvody.
No nevoľ ho! :-))))))))
A ďalší na rade sú generálni prokurátori, bývalý aj súčasný, ktorí chodili k Ficovi v trojke počúvať Gorilu !
A ani jeden z nich vraj neprišiel na to, čo počúvajú! :-)))))))
Čaputová si po tomto tvojom upozornení zaplatila tebou spomínané platby zo svojho účtu.
Čaputová je ti veľmi povďačná, mužík!
Tvoj pre-zi-dent Harabín už menej. :-))))))
Bojaryšnik či barack- pálinka? :-))))))
Štetináč neuspel vo voľbách, tak aspoň za-smra-dil! :-)
Ficovič si zaslúži za svoju kampaň poriadny výprask.
V sobotu ho vyfasuje.
Nakoľko Ústavný súd je momentálne paralyzovaný , pošle tento obidve sťažnosti kvôli urgentnosti oboch prípadov na vybavenie do Cajly .
Aj so sťažovateľmi. :-))))))))
A odkedyže ty, sedliak, fandíš EÚ ? :-)
Nedajbože aj NATO bunker si dáš vykopať na záhrade! :-)))))
Šefčovič je dobrý v jazykoch.
Pro prehre v prezidentských voľbách a vykopnutí z RADY EÚ sa bude môcť živiť ako tlmočník.
Prípadne si pod Manderlou otvorí stánok s kebabom a rezňami. :-)
Takže študenti sú na vine ,že je tu ako je, nie Fico so svojou mafiou? :-))))
Veru tak, národ slovenský si nepraje nikoho od Fica, Harabína ani Kotlebu.
Pupúšikovia moji od Fica, Heroína i Kotlebu, vydržte!
Už iba 4 krát sa vyspíte a Slovensko bude mať pani prezidentku!
Dúfam, že vás neporazí! :-)))))))
Koňovi vysvetlíš, ale Harabínov nie.
Pekne si to popísal.
Tiež sa mi nezdalo, že by Harabín mohol dostať na Slovensku toľko hlasov!
Odporúčame