Pozrel som si štetináčov príhovor.
On dal šťažnosť vraj aby nezmeškal termín ! :-)
Bude sa súdiť, len ešte nevie začo.
Hľadaj , Skoromužík, hľadaj! :-))))))
Pozrel som si štetináčov príhovor.
On dal šťažnosť vraj aby nezmeškal termín ! :-)
Bude sa súdiť, len ešte nevie začo.
Hľadaj , Skoromužík, hľadaj! :-))))))
Galiba je v tom, že Harabín je nekompletný ! :-)
Všimol som si.
Všade tam vyhral Harabín. :-)
Ty si riadny duševný mrzák, keď sa tu vyhrážaš s NAKA! :-)))))))))))))))))))))
Antismetiar mal včera na debate Pravdy v čase od 12:54 do 23:19 spolu 215 príspevkov.
Je to platený Šefčovičov troll a či len blázon takto tráviaci peknú nedeľu? :-))))))))))
38 príspevkov za 32 minút pre Šefčoviča! :-))))))))))))))))
Antismetiar uverejnil dnes od 10:30 do11:02 na debate Pravdy 38 príspevkov, všetky ku článku Šefčovič u Zemana.
Je to platený Šefčovičov troll. :-))))))
Asi nechcú, aby si musel odhaliť svoju identitu.
Susedia by sa z teba smiali. :-)
Asi nechcú, aby si musel odhaliť svoju identitu.
Susedia by sa z teba smiali. :-)
Aj ja.
Budeš musieť trollovať pod svojím menom. :-)
Teším sa na vás, pán kolega! :-))
Dědek to zas prehnal s Becherovkou!
Takéto reči sú typické pri delíriu tremens. :-)))))
Transparentné účty bude ex offo kontrolovať ministerstvo financií a prípadné nezrovnalosti pro-ku-ra-tú-ra. :-)))
Môže žalovať Markízu. Tých koníkov tam uvádzali viac .Jedna upratovačka mu darovala 25 tisíc.
A ty si mu koľko poslal? :-)))))
Som si istý, že Bláha s ňou vyrukuje!
Sledujem s napätím jeho Fasabúk!:-)))))
Lexa s Mečiarom donorovali Harabínovu kampaň. :-)))
Neviem .
A ty vieš kde je Šefčovičova rigorózka? :-))))
Zo svojích peňazí môže dať každý koľko dovoľuje zákon.
Ale nikto nesmie dávať cu-dzie pe-nia-ze! :-)))))
Pranie špinavých peňazí v Harabínovej kampani.:-))))
Odporúčame