veď zreteľne odpovedal moderítorovi, že nie je odborník na medicínu, že sa k takému problému vyjadrovať nemôže, keď Makara naňho vyskočil. To tie dve koaličníčky boli skôr odborníčky na všetko
veď zreteľne odpovedal moderítorovi, že nie je odborník na medicínu, že sa k takému problému vyjadrovať nemôže, keď Makara naňho vyskočil. To tie dve koaličníčky boli skôr odborníčky na všetko
aj tie dve učiteľky boli zrejme elektrotechničky, podľa rozumu, logikou ,ktorými kypeli......
keď som tu debata počúval, akurát som si povzdychol: no jasné, učiteľky.......
budú drzo vyskakovať tí banderovskí militaristi, pokiaľ im niekto nedá po nose
ľudia by sa dali očkovať, ale skutočnou vakcínou, nie týmto sajrajtom
skôr kľúč k dôchodkovej reforme, zbaviť sa čím viac dôchodcov, sú neproduktívní
prečo ani jednému zo zástancov a tvrdých presadzovateľov očkovania už nedôjdu do toho, čomu sa hovorí mozog, že by ľudia , ktorí sa idú očkovať nemali podpisovať nejaký zdrap papiera, že sami, dobrovoľne žiadajú o očkovanie?
konzílium? To je čo za orgán? Načo máme bezpečnostnú radu štátu , ústavu y a príslušné krízové zákony ?
a tééž aj čeeeeeeeeeees práááááááci
pán premiér aj celá vláda sa perfektne pripravili na tretiu vlnu, aby zachránili životy občanov. Vyzývali na očkovanie, to bolo to veľmi náročné, celé noci preto nespali, čo tak tuho vyzýval. Obetovali tomu všetko svoj, čas, všetku svoju námahu a preto sme možno majstri sveta,
lebo pán minister so svojím ansámblom sa perfektne pripravili na tretiu vlnu _ vyzývali na očkovanie a to vyzývanie bolo veľmi náročné, zabralo veľa času aj námahy, pán minister preto celé noci nespali
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ale pomáhajú aj masívnému šíreniu kovidu
vláda týmito opatreniami len ukazuje, aký má obrovský strach z národa, že chce dovládnuť za každú cenu, nech to Slovensko stojí čo stojí, nehľadiac na zdravie a životy občanov a ekonomiku Slovenska
vláda týmito opatreniami len ukazuje, aký má obrovský strach z národa, že chce dovládnuť za každú cenu, nech to Slovensko stojí čo stojí
nenávisti musí čeliť akurát vláda a pani prezidentka , nik iný
to nie je kladivo na zdravotníkov a iných , tomu predsa nik neverí, ale na obranu a udržanie sa vlády, aby ich národ nezmietol
ktovie či sa potom aj dozvieme, kam , resp. komu a koľko tých peňazí z Bruselu sa ušlo?
nerátame, lebo vieme, že musí platiť zákaz štrajkovania, ale čo chudáci mali živnostníci a ich zamestnanci? Z čoho budú žiť? Pôjdu pod mosty?
hlavná vec, že bol dvakrát očkovaný
Odporúčame