ono je to veľmi zložité a pre našu super vládu neriešiteľný problém. To by vláda musela domyslieť rodičovské paragrafy, resp PNky a robiť prepočty koľko by to asi stálo, vyčleniť na to peniaze a na to vláda nemá schopných ľudí, odborníkov. Matelko teraz nemá čas na také veci, on musí špekuľovať nad daňovou revolúciou, ktorá aj tak nikd y nebude platiť a Sulík má zasa veľa roboty s austrálskym rančom


