somár sprostý, ja som zaočkovaný dvakrát pfaizerom a už 4 mesiace nemôžem chodiť, obrovsky má bolia nohy, som slabý, unavený , nemám sily, Tie isté príznaky mal aj kamarát po druhom očkovaný a pred dvomi týždňami som mu bom na pohrebe, vystrel sa a bolo po nom, vraj príčina smrti srdiečko aj jednej príbuznej - tete


