akurát, že v Rakúsku pandemické plány nemajú, my ich ale máme a kvalitne spracované, akurát ich vláda nepoužíva
akurát, že v Rakúsku pandemické plány nemajú, my ich ale máme a kvalitne spracované, akurát ich vláda nepoužíva
všetky vlády idú na to úplne zle, z opačného konca. Nie sú nebezpečenstvom neočkovaní, ale nebezpečenstvom sú žolíky, výhody pre očkovaných a tým vlastne vláda vytvára podmienky pre šírenie vírusu. Pandemické plány z virologického hľadiska nariaďujú triediť na infikovaných a "čistých" a práve v tomto robí vláda zásadnú chybu, čím sa vírus nekontrolovane šíri
vláda ide na to úplne zle, z opačného konca. Nie sú nebezpečenstvom neočkovaní, ale nebezpečenstvom sú žolíky, výhody pre očkovaných a tým vlastne vláda vytvára podmienky pre šírenie vírusu. Pandemické plány z virologického hľadiska nariaďujú triediť na infikovaných a "čistých" a práve v tomto robí vláda zásadnú chybu, čím sa vírus nekontrolovane šíri
vláda ide na to úplne zle, z opačného konca. Nie sú nebezpečenstvom neočkovaní, ale nebezpečenstvom sú žolíky, výhody pre očkovaných a tým vlastne vláda vytvára podmienky pre šírenie vírusu. Pandemické plány z virologického hľadiska nariaďujú triediť na infikovaných a "čistých" a práve v tomto robí vláda zásadnú chybu, čím sa vírus nekontrolovane šíri
je to výsadou kapitalistickej demokracie, že sa hlupáci dostanú k moci
vláda ide na to úplne zle, z opačného konca. Nie sú nebezpečenstvom neočkovaní, ale nebezpečenstvom sú žolíky, výhody pre očkovaných a tým vlastne vláda vytvára podmienky pre šírenie vírusu. Pandemické plány z virologického hľadiska nariaďujú triediť na infikovaných a "čistých" a práve v tomto robí vláda zásadnú chybu, čím sa vírus nekontrolovane šíri
vláda ide na to úplne zle, z opačného konca. Nie sú nebezpečenstvom neočkovaní, ale nebezpečenstvom sú žolíky, výhody pre očkovaných a tým vlastne vláda vytvára podmienky pre šírenie vírusu. Pandemické plány z virologického hľadiska nariaďujú triediť na infikovaných a "čistých" a práve v tomto robí vláda zásadnú chybu, čím sa vírus nekontrolovane šíri
tak ten nadpis môže napadnúť akurát serešovskoringierovskú hyenu
vláda ide na to úplne zle, z opačného konca. Nie sú nebezpečenstvom neočkovaní, ale nebezpečenstvom sú žolíky, výhody pre očkovaných a tým vlastne vláda vytvára podmienky pre šírenie vírusu. Pandemické plány z virologického hľadiska nariaďujú triediť na infikovaných a "čistých" a práve v tomto robí vláda zásadnú chybu, čím sa vírus nekontrolovane šíri
akurát to očkovanie tých starým ľuďom je klincom do rakve
vláda ide na to úplne zle, z opačného konca. Nie sú nebezpečenstvom neočkovaní, ale nebezpečenstvom sú žolíky, výhody pre očkovaných a tým vlastne vláda vytvára podmienky pre šírenie vírusu. Pandemické plány z virologického hľadiska nariaďujú triediť na infikovaných a "čistých" a práve v tomto robí vláda zásadnú chybu, čím sa vírus nekontrolovane šíri
alternatíva je striktne sa držať opatrení uvedených v pandemických plánoch, ale to by sa vírus nešíril a zrejme to je to,čo vláda nepotrebuje
vláda ide na to úplne zle, z opačného konca. Nie sú nebezpečenstvom neočkovaní, ale nebezpečenstvom sú žolíky, výhody pre očkovaných a tým vlastne vláda vytvára podmienky pre šírenie vírusu. Pandemické plány z virologického hľadiska nariaďujú triediť na infikovaných a "čistých" a práve v tomto robí vláda zásadnú chybu, čím sa vírus nekontrolovane šíri
šák to aj za Hitlera bolo tak, lebo bol "demokrat"
hybridník zbraňový, ruské vojská v Rusku ho znepokojujú, ale americké vojnové lode a vojská v Čiernom mori v blízkosti ruských hraníc nie.
pánečku, to sa bude kšeftovať, všetko bude bez výberových konaní, celé tri mesiace a dokonca sa ani štrajkovať nebude, radosť vládnuť
takže vláda bude vládnuť nerušene naďalej a bašovať, lebo núdzový stav
takže vláda bude vládnuť nerušene naďalej a bašovať, lebo núdzový stav
Odporúčame