veru zomierajú najmä starší, ale až po očkovaní
veru zomierajú najmä starší, ale až po očkovaní
možno aj ten 77 ročný ujo na Orave ho nemal nasadený, ak by si ho nasadil, dnes žije
neprišlo, ty ,, keď sa pôjdeš očkovať, nasad si prezervatív, to obrovsky zvyšuje účinok pfajzera, až do smrti
ale musí byť americký ako pfajzer
akurát s tým rozdielom, že nikde inde v Európe neplatia mikasové papaláš výnimky, akurát na Slovensku, inde ministri a papaláši okamžite odstupujú kvôli porušovaniu lockdownu, akurát na Slovensku nie
občan je vinný, že vracajúci sa dovolenkári nešli do štátnej karantény, aj občan je vinný že tu bol pápež, lebo mu išiel na omšu svätú, aj občan je vinný, že zaočkovaní si vesele a nerušene roznášajú vírus
janko ty si najskôr pred očkovamím nasaď prezervatív, vtedy očkovanie má najlepší účinok
opäť budú mikasové papaláš výnimky platiť, tak to len chudobu prišrobovali a pritiahli jej závity,a by sa nedajbože nerozmyslela štrajkovať
santa Franta, soudruzi admini 6 príspevkov vymazali, aj tie s členmi toho najodbornejšieho konzília zo všetkých konzílii
povinné, ano, ale sputnikom, nie tými americkým sajrajtami
vidno, že hlúposť v tom našom parlament len tak kvitne
a ak pôjde dvaja vedľa seba, ktorý bude smerodatný, ten pri krajnici, či ten pri strede vozovky
to mali odrazu prijať zákon, že nie 1 a 1,5 m , ale obchádzať ich po obchádzkových trasách cez vedľajšie dediny
a ten by mohol byť odrazu jeho predsedom
aj to, že sme majstri sveta v mŕtvych na kovid je sranda
včelári už najnovšie môžu navrhovať svojich kandidátov na ústavných sudcov. Najvhodnej ší kandidát bude ten, ktorý vytlačí najviac medu
keď na to očkovanie by ich veľa išlo, ale keby to nebol tento americký sajrajt a sputnik nedovezú
takých uj.ov je veľmi veľa
Igorko s tými podvodníkmi sa drží zásady: podľa seba súdim teba
Odporúčame