mať tak šeligové starosti, akurát jeho rozum nie
mať tak šeligové starosti, akurát jeho rozum nie
načo nakúpiť, veď sa tu aj tak strieľa a vraždí ako v Amerike
ale veď v Bratislave sa nekradne, tam žijú progresívci, šimečkári, SaSkári
žeby to ukradol Fico? Aj to je možné, lebo chce škodiť Slovensku
jaj, keď Borisko ako predstaviteľ " mužstva" je veľmi žiadaný medzi "ženstvom"
dosť možné, lebo tá " sloboda" si nevyberala medzi smerákmi a progresívcami, aj progresívcov to postihlo
si nevedomý a hlúpy primitív, ktorý nepozná základné fakty a skutočnosti
s tým Matovičom a Ficom autor porovnáva oheň a vodu
Čaputová, tým že nevymenovala Huliaka za ministra ,druhykrát porušila ústavu. Lebo ústava hovorí, že na návrh premiéra prezident "vymenuje" ministra. Zo slovenského jazyka som mal vždy jednotku / neviem čo mala pani Čaputová, resp, jej poradca/ a výraz "vymenuje" chápem ako prikazovací spôsob. Nikde sa nehovorí, že môže alebo nemusí
teraz väčšina Slovákov si želá len prežiť, lebo keď Zelenský hádža Ukrajincov z mosta do rozvodnenej rieky, tak chce aby Fico to isté robil so Slovákmi
ty si snáď zo mňa robíš srandu, že takáto banalita ti nie je známa, Ukrajina urobili Rusom , Maďarom Podnesterčanom, Moldavčanom, žijúcim na Ukrajine to isté, či hitlerovskí nacistickí fašisti židom
ja sa domnievam, že ona za to nemôže čo píše, nie je schopná si to uvedomiť
ja o voze a ty po koze, Fico najnovšie ponúkal stavať za to diaľnice
kaja, vidno, že tomu absolútne nerozumieš. I. pilier nemá žiadna výnosy, ten sa riadi zákonmi a preto je valorizovaný podľa zákona, pokiaľ voľby nevyhrajú pravicové vlády
Fico to urobil, až keď DSSky investovali 90 milionov do gréckych dlhopisov, ktoré nenávratne zmizli. Takže smolu mali nie majitelia DSSiek, ale sporitelia II. piliera, ktorým sa o to krátia dôchodky
to čo ponúkal Fico a s čím opozícia nesúhlasila by sporitelia o nič neprišli, štát by im garantoval vložené peniaze. V tomto autor trochu zavádza, resp. klame
to čo ponúkal Fico a s čím opozícia nesúhlasila by sporitelia o nič neprišli, štát by im garantoval vložené peniaze. V tomto autor troch zavádza
Čaputová, tým že nevymenovala Huliaka za ministra ,druhykrát porušila ústavu. Lebo ústava hovorí, že na návrh premiéra prezident "vymenuje" ministra. Zo slovenského jazyka som mal vždy jednotku / neviem čo mala pani Čaputová, resp, jej poradca/ a výraz "ymenuje" chápem ako prikazovací spôsob. Nikde sa nehovorí, že môže alebo nemusí
Odporúčame