to keď ho mali zatvoriť. To bola politická choroba. Ked´ ho omilostili pre zdravotný stav náhle vyzdravel.
to keď ho mali zatvoriť. To bola politická choroba. Ked´ ho omilostili pre zdravotný stav náhle vyzdravel.
vydrž času ako hus klasu, Korytá a ničnerobenie volajú
možno je to nový druh politického humoru, kde sa strieľa na jednu bránu, lebo Amerika je krajina neobmedzených možností a tá americká demokracie so všetkým už dorazila aj k nám. V Amerike je sex ako humor zakázaný a trestaný, tak aspoň takto sa dá dosiahnúť ejakulácia
akurát predošlá opozícia vyšla do ulíc, až keď vláda porušila ústavu pri kovide a prezidentka porušila ústavu pri referende
jedine, že by opäť nejaký Homo progresivus cintulus
zatiaľ predčasné voľby nehrozia, lebo referendum vďaka porušeniu ústavy Čaputovou a fiačanovým advokátskym kolégiom nie je možné, ďalľí pokus o odstúpenie vlýdy a predčasné voľby agentom PS Visolajskýjm a LOZ tiež nevyšiel. Čas ukáže
Zelenský bol "legálne" zvolený, západnou časťou Ukrajiny, keď niekoľkým milionom voličov národnostných menšín im zavedením badenderovskofašistickej ústavy bolo zrušené právo voliť a byť volený
zbožné želanie politilogov , médií a opozícieo konci Fica sa nesplní, skôr opak bude pravdou. Jedine že by opäť nejaký Cintula vyskočil
a média unisono v dialektickej jednote s opozíciou budú hádzať vláde polená pod nohy
február bude taký istý ako celý rok 2024. Vláda bude vládnuť , opozícia jej bude vládnutie znemožňovať tým, že bude blokovať a znefunkčňovať parlament, udávaním do Bruselu jej bude znemožňovať čerpanie a zdržavianie eurofondov, skrátka slovenská klasika. Možno aj nejaký cintulovec sa nájje
sporitelia v II. pilieri budú veľmi sklamaní a nešťastní pri odchode do dôchodku
už veľa ľudí sa tej slobody dočkalo, už ležia pod zelenou
WHO je americká slúžka, takže nemožno očakávať od nej nezávislosť , objektivitu a snahu o zdravie občanov sveta
rozdelenie vyvolala persóna Václava Havla sťa prezidenta Československa
akurát Visolajský dosiahol svojími nehoráznymi mzdovými požiadavkami ešte väčšie zadĺženie nemocníc
Visolajský a LOZ slúžia len ako úderná päsť Progresívneho Slovenska, ktorá mala dosiahnúť pád vlády
dnes malo PS tlačovku a ten nedoštudovaný novinár - novinárský bacalár vyhlásil niečo v tom zmysle, že vláda a Fico majú slúžiť Slovensku a Slovensko je podľa neho Progresívne Slovensko a Fico Progresívnemu Slovensku vôbec neslúži. Vystúpili štyria rečníci a predbihaôli sa vo svojcí vystúpenaich v tom, ktorý je z ních hlúpy, hlupší, hlúpejší a najhlupší, aspoň také boli ich vystúpenia.
Skrátka bola to hotová katastrofa počúvať tie ich politicky primitívne reči. A takíto neschopní ľudia chcú vyhrať voľby a riadiť štát. Nevidia chyby tam, kde skutočne boli a sú , ale len vo Ficovi. Ako keby Fico mohol zo zlýhavania pravicových neschopných vlád
a kam teraz s nimi?
prečo robí Šimečka zo seba nesvojprávneho šaša a požaduje niečo, na čo nemá nárok
Odporúčame