ešte zatiaľ dvaja ľudia z ministerstva kultúry právne nič nezmenili
exminister Krajcer to tak s RTVS legislatívne domordoval pravičiarsky , aby to nemohol nik odmordovať a preto je to časovo i legislatívne veľmi náročné
prečo by malo Slovensko posielať zadarmo Ukrajine plyn, elektrinu, benzín, naftu, keď zelený mužíček nám stopol plyn?
inak je stolica zdravá? Dostatočne tvrdá?
teraz má PS tlačovku a ten nedoštudovaný novinár - novinárský bacalár vyhlásil niečo v tom zmysle, že vláda a Fico majú slúžiť Slovensku a Slovensko je podľa neho Progresívne Slovensko a Fico Progresívnemu Slovensku vôbec neslúži. Vystúpili štyria rečníci a predbihaôli sa vo svojcí vystúpenaich v tom, ktorý je z ních hlúpy, hlupší, hlúpejší a najhlupší, aspoň také boli ich vystúpenia.
Skrátka bola to hotová katastrofa počúvať tie ich politicky primitívne reči. A takíto neschopní ľudia chcú vyhrať voľby a riadiť štát. Nevidia chyby tam, kde skutočne boli a sú , ale len vo Ficovi. Ako keby Fico mohol zo zlýhavania pravicových neschopných vlád
teraz má PS tlačovku a ten nedoštudovaný novinár - novinárský bacalár vyhlásil niečo v tom zmysle, že vláda a Fico majú slúžiť Slovensku a Slovensko je podľa neho Progresívne Slovensko a Fico Progresívnemu Slovensku vôbec neslúži. Vystúpili štyria rečníci a predbihaôli sa vo svojcí vystúpenaich v tom, ktorý je z ních hlúpy, hlupší, hlúpejší a najhlupší, aspoň také boli ich vystúpenia.
Skrátka bola to hotová katastrofa počúvať tie ich politicky primitívne reči. A takíto neschopní ľudia chcú vyhrať voľby a riadiť štát. Nevidia chyby tam, kde skutočne boli a sú , ale len vo Ficovi. Ako keby Fico mohol zo zlýhavania pravicových neschopných vlád
teraz má PS tlačovku a ten nedoštudovaný novinár - novinárský bacalár vyhlásil niečo v tom zmysle, že vláda a Fico majú slúžiť Slovensku a Slovensko je podľa neho Progresívne Slovensko a Fico Progresívnemu Slovensku vôbec neslúži. Vystúpili štyria rečníci a predbihaôli sa vo svojcí vystúpenaich v tom, ktorý je z ních hlúpy, hlupší, hlúpejší a najhlupší, aspoň také boli ich vystúpenia.
Skrátka bola to hotová katastrofa počúvať tie ich politicky primitívne reči. A takíto neschopní ľudia chcú vyhrať voľby a riadiť štát. Nevidia chyby tam, kde skutočne boli a sú , ale len vo Ficovi. Ako keby Fico mohol zo zlýhavania pravicových neschopných vlád
teraz má PS tlačovku a ten nedoštudovaný novinár - novinárský bacalár vyhlásil niečo v tom zmysle, že vláda a Fico majú slúžiť Slovensku a Slovensko je podľa neho Progresívne Slovensko a Fico Progresívnemu Slovensku vôbec neslúži. Vystúpili štyria rečníci a predbihaôli sa vo svojcí vystúpenaich v tom, ktorý je z ních hlúpy, hlupší, hlúpejší a najhlupší, aspoň také boli ich vystúpenia.
Skrátka bola to hotová katastrofa počúvať tie ich politicky primitívne reči. A takíto neschopní ľudia chcú vyhrať voľby a riadiť štát. Nevidia chyby tam, kde skutočne boli a sú , ale len vo Ficovi. Ako keby Fico mohol zo zlýhavania pravicových neschopných vlád
teraz má PS tlačovku a ten nedoštudovaný novinár - novinárský bacalár vyhlásil niečo v tom zmysle, že vláda a Fico majú slúžiť Slovensku a Slovensko je podľa neho Progresívne Slovensko a Fico Progresívnemu Slovensku vôbec neslúži. Vystúpili štyria rečníci a predbihaôli sa vo svojcí vystúpenaich v tom, ktorý je z ních hlúpy, hlupší, hlúpejší a najhlupší, aspoň také boli ich vystúpenia.
Skrátka bola to hotová katastrofa počúvať tie ich politicky primitívne reči. A takíto neschopní ľudia chcú vyhrať voľby a riadiť štát. Nevidia chyby tam, kde skutočne boli a sú , ale len vo Ficovi. Ako keby Fico mohol zo zlýhavania pravicových neschopných vlád
samozrejme až po Matovičovi, Šimečkovi, Sulíkovi, tí majú od tej služby z okrádaniu štátu mozole na vreckách
dôležité je, že " naši" /Ukrajina/ vyhrávajú
Fico je jediný slovenský politik, ktorý v politike nerýžuje, ale berie to ako službu národu
Slováci buďte radi, že Róberta máte, inak by ste veeeeeeeeeľmi zle dopadli
istý Robert nie je americký hockeyista, on akurát hrá s americkou hockeykou
domnievam, sa, že predčasné voľby nehrozia i keď by boli pre Fica výhodou. Budú sa vydierať , ale dobojujú to
ale prečo je nutné konsolidovať? Lebo demokratickí zlodeji rozkradli republiku
v žiadnej "demokracii" či feudálnej, či kapitalistickej nikdy žiadna súdržnosť neexistovala. Vždy to bol boj o moc, vždy viacmenej nečestný, kde silnejší požieral slabšieho. Zákony divočiny.
Odporúčame