zelený samozvaný fuhrer sa domnieva, že Brusel donúti Fica dodávať na Ukrajinu zadarmo, plyn, naftu, benzín, za ktoré bude Slovensko draho platiť
zelený samozvaný fuhrer sa domnieva, že Brusel donúti Fica dodávať na Ukrajinu zadarmo, plyn, naftu, benzín, za ktoré bude Slovensko draho platiť
tepelné čerpadlá sú vhodné na na slnenie a opaľovanie, chráň Boh aby bolo mínus 20.
bola poškodená budova, lebo na tej budove tie bomby rozbili sklá na oknách
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
zelený samozvaný fuhrer sa vyjadril že Ukrjaina viac stráca ako Slovensko, ale čiou vinou? Kto je vinný a zodpovedný? Ukrajina neplatí za Slovensko, ale za hlúposť, totálnu neshopnosť zeleného samozvsného fuhrera
dostávama peniaze z Bruselu, ale na cyklotrasy, rozhľadne, verejné dedinské a mestské WC a to je práve to, čo zvýši našu životnú úroveň, aby sme /ne/dobehli západ
oprava, nie islamu, ale....
tak už z páchateľa urobili novinári priaznivcanie Islamu , ale AfD, už vraždu zneužívajú pre volebnú kampaň
pre veľa ľudí bolo očkovanie proti Kovidu slobodou, už slobodne ležia tam hore, pod zelenou
keď sa Fico nedohodol so Zelenským, musí sa ísť dohodnúť do Moskvy
to bola ako progresívna milovníčka umenia
smrdiacim splaškam Nazdar! Zdar!
blbeček nielen Slovákov, celý svet
pre Ameriku je dôležitý fakt, že Slováci v pandémii poslúžili ako pokusné králiky a ešte si to aj zaplatia dražobou zimou a biedou
opäť ako každý ťa hus pečená kopla a preto máš tak veľa " rozumu", ale čo je pre teba dôležité , že to ťa kopne taká pečená hus, pre ktorú ťa nevymažú
v odbornej literatúre krízového riadenia - Civilna obrana v polovici 80tych rokov bol zverejnený rozsiahly článok dvoch federálnych infektologov a vypestovaní nebezpečného vírusu v laboratóriách Pentagonu ako bojového biologického prostriedku, ktorý bol pomenovaný Q Horúčka aj ako Horúčka Skalistých hôr. Bol v tom nebezpečný, že proti nemu nebol žiadny liek ani žiadna ochrana ani prevencia. mal za úlohu po vypustení na území nepriateľa po 2 - 3 týždňoc spúutiť obrovskú pandémiu a ľudia budú vo veľkom umierať, lebo nebude žiadny liek. Vírus bude spôsobovať obojstranný zápal pľúc a jediná záchrana je nasadiť pľúcny ventilátor. Ale vzhľadom k tomu, že žiadna krajine nebude okamžite k dispozícii také veľké množstvo pľúcnych ventilátorov bude dochádzať k hromadnému umrtiu obyvateľstva
Odporúčame