Zeman dokonca v knižke prirovnal Fialu k Hitlerovi
Zeman dokonca v knižke prirovnal Fialu k Hitlerovi
prezident Miloš Zeman vo svojej novej knižke Prezidentský údel píše o novinároch a politologoch, že s niektorými novinármi treba mať súcit, označuje ich za závislé a zakomplexované nuly. Zároveň konštatuje. že sa množia ako hraboše. Píše síce o českých novinároch a politologoch, ale situácia v tomto smere je rovnaká aj na Slovensku.
oprava: Prezidentský údel
prezident Miloš Zeman vo svojej novej knižke Prezidentský píše o novinároch a politologoch, že s niektorými novinármi treba mať súcit, označuje ich za závislé a zakomplexované nuly. Zároveň konštatuje. že sa množia ako hraboše. Píše síce o českých novinároch a politologoch, ale situácia v tomto smere je rovnaká aj na Slovensku.
ako keby som čítal krásne opísané vysokoškolské skriptá.
nástupom Putina po Jeľcinovi došlo v Rusku aj vo svete k obrovskej zmene. Americké spoločnosti už nepredávajú plyn , ropu priamo zo zdraja, z ruskej zeme, ale prečerpávaním a spracovávaním v tretích krajinách a na mori a potom si na ńom veselo zarábajú, že ho rozvážajú po celom svete, vrátane Európy
česť tvojej statočnej ideologickej práci, ale najmä tvojmu /ne/rozumu
tí európskí papaláši majú schopnosti nie viesť Európu ekonomicky vpred, ale akurát chrániť medvedov., vlkov a divé svine / pred ľuďmi/, lebo ak budú títo unterwassermani pri korytách , zakážu nám ľuďom dokonca aj prdieť
to si len naivní novinári s nedostatkom ekonomických vedomostí a rozumu myslia, že ruský plan a ropa nie je dodávaný po celom svete, vrátane Europy, ale zásadne cez americké spoločnosti
v kapitalizme vždy išlo len a len o peniaze, nikdy nie o ľudí, ich blaho a dôstojný život. Keď peniaze tečú im do vrecák aj z ruského plynu a ropy, tak ju budú predávať po celom svete, lebo money, money, money
aká čierna diera? Ved´ oni v Bruseli sa majú dobre, krásne zarobia, tak nemajú žiadnu krízu
EÚ sa už stáva politikou totálne neschopných bruselských papalášov ekonomický obor na hlinených nohách
Katar hrozí zastavením dodávok RUSKÉHO plynu do Európy. Zelenský robí zo seba totálneho hlupáka so svojími vyjadreniami a vyhláseniami o blokáde ruského plynu a ropy. Čo možno očakávať od šaša a blbečka
akurát, že občan Šimečka a občan Cintula sa domnievajú, že Slovensko patrí im
tých zvyšných 35 % sme kupovali od západu, ale bol to plyn ruský
keď robí udavača v Bruseli, tak s bruselskými
Fico mal dojednaný tranzit plynu s ukrajinským premiérom s podmienkou ,že na ukrajinsko-ruskej hranaici to nebude plyn ruský. Bol šábes v Bruseli, na ktorom zelený samozvaný fuhrer vydal toto vyhlásenie., Zrejme zelený v Bruseli absolvoval preškolenie z americkej demokracie.
to bol Sulík, ktorý to všetko zamordoval
veď to mal dojednané s ukrajinským premiérom, ale zelený samozavný fuhrer sa postavil na zadné, zrejme dostal inštrukcie z Bruselu
dúfam, že Fico recipročne zastaví od 1. januára dodávku elektriny, plynu, nafty a benzínu na Ukrajinu zadarmo
Odporúčame