veď celý svet to vie, že tie netopiere priviezli US army do Wu Chanu
veď celý svet to vie, že tie netopiere priviezli US army do Wu Chanu
ja sa domnievam, že im minister ustúpiť nemal a mal vyhlásiť núdzový stav v zdravotníctve, lebo o dva mesiace bude generálny tajomník OSN Visolajský dávať ďalšie požiadavky , ale už formou príkazu vláde
ten vodič bol možno jedným z tých utečencov, ktorých vítali v Nemecku, ktorí vraj zvyšujú úroveň nemeckej ekonomiky
celá EÚ krachuje kvôli Ukrajine, V USA to veľmi dobre vedia a preto chcú vojnu na Ukrajine
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
kto dnes vládne na Ukrajine, Banderovci, kto vedie vojnu na Ukrajine, Banderovci, kto posiala Ukrajincov na smrť ,Banderovci. kto nechce na Ukrajine mier, Banderovci
nie LOZ má kontrolovať vládu a parlament, ale ministerstvo by malo sprísniť kontroly lekárov v nemocniciach
nie lekári by mali kontrolovať vládu a parlament ,ale ministerstvo by malo kontrolovať lekárov
určite by malo ministerstva sprísniť kontroly lekárov v nemocniciach, či skutočne plnia všetko tak ako to vyžadujú ich pracovné zmluvy
to vie len ukrajinský samozvaný fuhrer
lebo pravé, skutočné maslo je krásne žltučké a margarín je biely
nech idú ficovyrývačí kupovať maslo do Česka, Nemcka či Rakúska, koľko stojí tam, budú zhrození
to čo sa dnes predáva ani nie je maslo, ale pripomína to margarín, aj tá doba spotrebu tomu zodpovedá. maslo by toľko nevydržalo
skutočne hodnotne napísaný článok, bez emócii, bez politiky, stručne ohliadnutie za "demokraciou a slobodou slova " v našej demokracii
Rusi nám plyn dodajú, oni vôbec o svoje peniaze neprídu, ale príde k nám okľukou cez Indický , Atlantický oceán, Amíci nám ho predajú, ale za štvornásobok ceny ako cez Ukrajinu
Saková by mala adresne poskytnúť v budúcnosti pomoc tým , ktorý to najvíac potrebujú pre chudobu, preto by Bratislavu, západoslovesnký, trnavský, košický a nitriansky kraj mali vyčleniť z tejto pomoci a pomoc poskytnú len ostatným regiónom
zelený fuhrer si akurát chce ešte dokázať, že je ešte niekto, ale už vlastne kope len ako zdochynajúci kôň
veď nám ten plyn aj tak dovezú americké spoločnosti na lodiach, akurát bude 4 x tak drahý a Rusi o kšeft neprídu tiež si prídu na svoje
úderná päsť progresívneho Slovenska - LOZ nedosiahla svoj stanoverý cieľ - pád vlády
Odporúčame