úderná päsť progresívneho Slovenska - LOZ nedosiahla svoj stanoverý cieľ - pád vlády
úderná päsť progresívneho Slovenska - LOZ nedosiahla svoj stanoverý cieľ - pád vlády
ale budú, ale na rozhľadne a cyklotrasy a čím viac rozhľadní a cyklotrás tým skôr vdobehneme západ
úderná päsť progresívneho Slovenska - LOZ nedosiahla svoj stanoverý cieľ - pád vlády
akosi sa ozývajú a mohutnejú hlasy proti lekárom a proti vydieračskemu LOZ, preto takticky novinári články o požiadavkách LOZ a ministrovi Šaškovi stopli.
akosi sa ozývajú a mohutnejú hlasy proti lekárom a proti vydieračskemu LOZ, preto takticky novinári články o požiadavkách LOZ a ministrovi Šaškovi stopli.
to nie je čo píšem o úväzkoch, ale o valorizácii platov, o návrhu ministra Šaška LOZ
vlastne LOZ je taká pololegálna samozvaná odborárska organizácia, bez riadnych regulí, stanov, členskej základne a platených príspevkov jej členov. Odborárskí predáci sa majú starať o pracovné a platové podmienky zamestnancov. nemajú odbory v kompetencii určovať na čo má štát dávať peniaze, ako má štát riadiť zdravotníctvo, kde má stať aká budova , resp. nemocnica a podobne.Z čoho je vlastne platený Visolajský? Či berie normálny plat lekára na oddelení a fláka sa ako odborár , alebo je platený z členských odborárskych príspevkov ako to určujú zákony?
vlastne LOZ je taká pololegálna samozvaná odborárska organizácia, bez riadnych regulí, stanov, členskej základne a platených príspevkov jej členov. Odborárskí predáci sa majú starať o pracovné a platové podmienky zamestnancov. nemajú odbory v kompetencii určovať na čo má štát dávať peniaze, ako má štát riadiť zdravotníctvo, kde má stať aká budova , resp. nemocnica a podobne.Z čoho je vlastne platený Visolajský? Či berie normálny plat lekára na oddelení a fláka sa ako odborár , alebo je platený z členských odborárskych príspevkov ako to určujú zákony?
odporúčam autorovi prečítať si známu knižku od známeho slovenského spisovateľa " Bude ako nebolo" a potom možno bude múdrejší
vlastne LOZ je taká pololegálna samozvaná odborárska organizácia, bez riadnych regulí, stanov, členskej základne a platených príspevkov jej členov. Odborárskí predáci sa majú starať o pracovné a platové podmienky zamestnancov. nemajú odbory v kompetencii určovať na čo má štát dávať peniaze, ako má štát riadiť zdravotníctvo, kde má stať aká budova , resp. nemocnica a podobne.Z čoho je vlastne platený Visolajský? Či berie normálny plat lekára na oddelení a fláka sa ako odborár , alebo je platený z členských odborárskych príspevkov ako to určujú zákony?
Fico musí byť tvrdý a zachovať sa recipročne, nenechať sa vdierať od ani nie politika ale šaša, ktorý ani nie je legálny prezident ani už nikdy nebude
to samovvaného zeleného fuhrera ženie do konfliktu s Ficom a dáva mu inštrukcie Brusel
Hlas a PS, to je oheň a voda v hromade
takže keď som ja kúpil dom od adventistu siedmeho vyznania., tak som aj ja adventista? To je logika, taká originál progresívna
tiež si myslím, Hlasáci sa nechcú nechať vydierať Dankom, on spustil celú tu lavínu nepokojov ako v SNS, tak aj v koalícii
úsmevné je, že ani jeden jediný moderátor TV debát či novinár napoloží túto otázku ani v TV debatách ani na tlačových besedách
pritom minister šaško ponúka veľmi korektné a spravodlivé riešenie ohľadom tej valorizácie, ale novinári radšej o tom hrdinsky mlčia, že dostane valorizáciu 9,6 % ten lekár, ktorý celý pracovný úväzok má len v jednej, štátnej nemocnici a ten, ktorý to v štátnej zabalí o 13 hod a odíde do súkromnej ambulancie či nemocnice na druhý džob, bude mať valorizácie len 6,8%. A toto sa pánovi Visolajskému nepáči, s tým nesúhlasí
minister Šaško ponúka veľmi korektné a spravodlivé riešenie ohľadom tej valorizácie, ale novinári radšej o tom hrdinsky mlčia, že dostane valorizáciu 9,6 % ten lekár, ktorý celý pracovný úväzok má len v jednej, štátnej nemocnici a ten, ktorý to v štátnej zabalí o 13 hod a odíde do súkromnej ambulancie či nemocnice na druhý džob, bude mať valorizácie len 6,8%. A toto sa pánovi Visolajskému nepáči, s tým nesúhlasí
pritom minister šaško ponúka veľmi korektné a spravodlivé riešenie ohľadom tej valorizácie, ale novinári radšej o tom hrdinsky mlčia, že dostane valorizáciu 9,6 % ten lekár, ktorý celý pracovný úväzok má len v jednej, štátnej nemocnici a ten, ktorý to v štátnej zabalí o 13 hod a odíde do súkromnej ambulancie či nemocnice na druhý džob, bude mať valorizácie len 6,8%. A toto sa pánovi Visolajskému nepáči, s tým nesúhlasí
pritom minister šaško ponúka veľmi korektné a spravodlivé riešenie ohľadom tej valorizácie, ale novinári radšej o tom hrdinsky mlčia, že dostane valorizáciu 9,6 % ten lekár, ktorý celý pracovný úväzok má len v jednej, štátnej nemocnici a ten, ktorý to v štátnej zabalí o 13 hod a odíde do súkromnej ambulancie či nemocnice na druhý džob, bude mať valorizácie len 6,8%. A toto sa pánovi Visolajskému nepáči, s tým nesúhlasí
Odporúčame