čo je dôležité, ,marec má rozum
čo je dôležité, ,marec má rozum
Visolajský si počína ako predlžená ruka Šimečku, chce dosiahnúť pád vlády a predčasné voľby, ale vláda je tu na to, aby vládla ,nie LOZkári
patrí, na to je zákon, neplatí memorandum, to je len taká dohoda, akože jedna pani povedala
teba ten tvoj išlkolíba ťa nenaučil lóvensky čítať. Čítala ešte raz a pozorne, čo moja písala
keď sú progresívci v opozícii
ale ak dajú dôchodcom platy aj valorizáciu ako lekárom
vtedy to pánovi Visolajskému nevadilo, že sa peniaze strácajú v súkromných rukách, vadí mu to až teraz za ficovlády
to až teraz pán Visolajská prišiel na to kam sa strácajú peniaze na zdravotníctvo? Kde bol za vlády oľajnovcov, keď mali v parlamente ústavnú väčšinu aj za čaputovládyvlády progresívcov? Prečo nebojoval za zdravotníctvo v čase, keď vládol Fico a che zrušiť zisky súkromných zdravotných poisťovní, kedˇcelá pravicová opozícia sa postavila proti tomu a podali sťažnosť na ústavný súd.
ale bude, na to je zákon a zákon platí pre všetkých. Memorandum / to hegerovo/ nie je zákon
to by progresívci stratili svojich voličov
to až teraz pán Visolajská prišiel na to kam sa strácajú peniaze na zdravotníctvo? Kde bol za vlády oľajnovcov, keď mali v parlamente ústavnú väčšinu aj za čaputovládyvlády progresívcov? Prečo nebojoval za zdravotníctvo v čase, keď vládol Fico a che zrušiť zisky súkromných zdravotných poisťovní, kedˇcelá pravicová opozícia sa postavila proti tomu a podali sťažnosť na ústavný súd.
kto chce kam, pomôžme mu tam, známe to slovenské príslovie
memorandum nie je zákon ani žiadna legislatívna norma
ak je kríza, tak vláda musí vyhlásiť krízový stav a z toho vyplývajúce opatrenia: povinná pracovná povinnosť, zákaz výpovedí, predlženie pracovnej doby z 8 hodín na 12 hodí na dobu 60 dní a možnosťou vyhlásiť núdzový stav na ďalších 60 dní
stačí zmeniť nemocnice na akciovky a tieto akciovky budú uzatvárať nové pracovné zmluvy, bez ohľadu na to aké boli staré, lebo tam už pracovnoprávna moc štátu nesiaha
stačí zmeniť nemocnice na akciovky a tieto akciovky budú uzatvárať nové pracovné zmluvy, bez ohradu na to aké boli staré, lebo tam už pracovnoprávna moc štátu nesiaha
ak nemá Zelenský rozum, mala by ho mať Leyenová a Turmp, aby zastavili toto Peklo, lebo ak začnú Ukrajinci púšťať na Rusko tieto strely, nik si nedokáže domyslieť následky , ako pre samotnú Ukrajinu, tak i pre celú Európu
také isté memorandum ako podpísal Heger s lekármi by mal teraz podpísať Fico s dôchodcami
aspoň v jedne európskej krajine majú politici rozum a pracujú pre vlastný národ, nie pre cudzie mocnosti
Odporúčame