ešte by si mali Demokrati zistiť, či si nezobral z roboty na cestu aj toaletný papier
ešte by si mali Demokrati zistiť, či si nezobral z roboty na cestu aj toaletný papier
lebo sú to pre novinárov " naší"
však nech si to Demokrati zistia napr. na Lampárni
niet sa čo diviť, lebo vo Švédsku majú najviac migrantov
bol som na brigáde začiatkom októbra 1989 v okrese Krupina. A chlapi, ktorí tam bolo zo Starej Bystrice a Novej Bystrice večer pri pive sa rozhovorili , že príde prevrat a komunistov budú vešať. Ked´ sa ich pýtali, že odkiaľ to môže vedieť, tak vraj od samotných českých, slovenských a poľských disidentov , ktorí sa schádzali na " chľastpartie" v skanzene v Novej Bystrici
ale ved´ už koľko len nám tu postavili peších zón, cykloturistických trá, rozhľadní a ochránili medvedov a vlkov, veď tým všetkým posilnili náš priemysel a rozvoj priemyslu, aby sme boli vo svete konkuencieschopní
lenže tých tu nie je schopný nik zamestnať, oproti lekárom
občan, nezdá sa ti to šimečkárskogrohlingovsky primitívne ho posielať niekam, keď on je doma tu
ty tieto svoje opozičné , hlupácke , teda veľmi inteligentné oslavné básne budeš písať na Fica aj keď bude dávno pod zelenou
že tie nežné boli nežné vo všetkých štátoch Európy, mimo Rumunska, to už aktéri a režiséri tohto veľkolepého divadla zabezpečili vopred, počnúc prezidentom Reaganom, Bushom a americkým spravodajskými službami, lebo hľadali na východe vola a toho vola našli v Gorbačovovi
no predsa bez hriechu sú matoviči, sulíci, šimečkári, Čaputová , čurilláci a lipšici aj úrad na ochranu oznamovateľov
ale tí ostatní pacienti sú tiež poistení a musia tam čakať od skorého rána aj kvôli takým, ktorí si zaplatia objednaný termín
tie islamské teroristické hordy predsa sú financované USA, lebo im tam zabezpečujú ozbrojenú ochranu pri kradnutí sýrskej ropy
dúfam, že nezabili nejakých amerických či britských turistov
to už je pre Ukrajinu štátne tajomstvo oznámiť, kam tie riedené strely dopadli
a čo tým chcelo tvoje telo povedať? Čoho sa tým Šaško dopustil, čím sa previnil?
aj moja švagriná -kardiačka odpadla, stratila vedomie, prišla pre ňu záchranka a odviezla do nemocnice. Tam jej napichali fľaše, prebrali ju, ale potrebovali ju diagnostikovať, aby ju mohli liečiť, tak ju poslali domov. Na diagnostiku , lebo to bol súkromný lekár ju objednali o štyri týždne. Nedočkala sa, po troch týždńoch zomrela
ani Migaľ, ani huliakovci sa nechystajú zvaliť vládu
tých akciových spoločností z nemocníc sa LOZ bojí ako čert svätenej vody, Balamutia ľudí, že by sa privatizovali nemocnice, čo absolútne nemá s privatizáciou nič spoločné. To Visolajský je taký v.y.c.hca.ný, lebo ako by nemocnice prešlo na akciovky by si svoje Hegerom podpisané memorandum mohli strčiť za klobúk alebo ho použiť miesto toaletného papiera. Pre predstavenstvo akcioviek by bol to už len použiteľný papier na WC
ja o voze a ty ako Itelián o koze, škoda sa s Iteliánom, ktorý ničomu nerozumie baviť
Odporúčame