už prichádza na Naďa mráz
už prichádza na Naďa mráz
však nech tam Sulivan pošle US army company l.t.d. a zavládne mier vo svete
už nebude Ukraijna, už bude Žobrákovina
Janko, ale najväčšieho má susedovie Fero
a súdruh Gottwald boli veľmi múdry človek, oni vedeli, že jedine Rusko ja naša spása
nerozumiem, prečo nás všetci progresívci strašia s tým, že či chceme mať Rusko na našej hranici. Prečo by sme sa mali Ruska báť, keď platí : " s Usa na večné časy a nikdy inak"
po povolení Bidenom používať Ukrajine rakety dlhého doletu už Amíci zatvorili svoju ambasádu v Kyjeve. Z čoho majú strach?
ešte ak by tu tak boli traja tenori, to by bolo iné kafé.....
s drzými vydieračmi sa nevyjednáva
olé, olé, olé, kúpte si zas olé, olé, olé, môj ananás......
na Ukrajine bojujú Amíci ako vždy "za svetový mier"
veď to je vojna USA proti Rusku, v ktorej za Ameriku bojujú Ukrajinci
nezna lóvensky čitac
"rozhodnutím alebo v konaní"
v KONANÍ, zrejme podľa teba to je niečo, čo sa natiera na chlieb
veď preto urýchlene uzavreli USembassy v Kyjeve, čakajú odvetu
de Facto to za tú potyčku na parkovisku nebolo, ale pre niečo iné ......
§ 363 (§ 363, Trestný poriadok)
(1) Generálny prokurátor zruší právoplatné rozhodnutie prokurátora alebo policajta, ak takým rozhodnutím alebo v konaní, ktoré mu predchádzalo, bol porušený zákon. Porušením zákona sa rozumie podstatné pochybenie, ktoré mohlo ovplyvniť rozhodnutie vo veci.
nehovoriac o tom, že tento článok ústavy bol už dvakrát použitý v predchádzajúcich obdobiach, až za Čaputovej a Fiačana / kiskov káder/ sa ozubené súkolie ústavy zadrhlo
po Čaputovej protiústavnom excesi už v ústave neexistuje článok o referende o predčasných voľbách
Odporúčame